Celibat w Kościele Katolickim

Celibat w Kościele Katolickim czyli Nowa afera z udziałem Księdza Mariusza

Celibat w Kościele Katolickim

Waszymi wiadomościami mailami i materiałami jestem zasypany ale i zszokowany.

Nie wiem czy mi wierzycie ale czytam je na wyrywki bo tego nie ogarnęłoby nawet 100 osób.

Dziś na kanwie sprawy, która niebawem zostanie opublikowana chciałem Wam powiedzieć jak bardzo destrukcyjnym w kościele katolickim jest celibat prowadzący wg mnie do dewiacji wśród księży (normalnych przecież facetów) mówiąc wprost to celibat właśnie wyniszcza kościół, a został ustanowiony dla zabezpieczenia majątku korporacji kościelnej.

Szokującym jednak aspektem z życia polskiego kościoła katolickiego jest postawa hierarchów w przypadku pójścia do nich z niezbitymi dowodami naruszenia prawa kanonicznego.

W każdorazowym przypadku o suspensie decyduje publikacja. Głosy wiernych, którzy przez pryzmat ewangeliczny chcą załatwić sprawę bez jej nagłśniania poprzez pierwsze, drugie czy trzecie upomnienie, a to ostanie w obecności świadka są traktowane w sposób nieszczery, a w konsekwencji owa nieszczerość prowadzi do udania się ze sprawą do mediów lub co raz częściej do mnie.

Podczas moich łapanek na pedofili natrafiłem na wielu księży ale niewielu upubliczniłem gdy rzecz nie dotyczyła dziecka poniżej 15 roku życia. Wielu z nich zaprowadziłem do ojca duchowego, a później na leczenie i mam na to niezbite dowody.

Seks na plebani w Białogardzie! Biskup wyniszcza Kościół

Gdy trafia mi się ksiądz w tle z dzieckiem nie ma taryfy ulgowej ale gdy trafia się ksiądz wyniszczający swoje kapłaństwo i rujnujący życie innej nawet dorosłej kobiety małżeństwo staram się zawsze z nim porozmawiać.

Tak tez było z księdzem, który prowadzi w telewizji publicznej program katolicki z udziałem dzieci.

Napisało do mnie kilka kobiet, że ów ksiądz przesadza z zachowaniem na wielu stronach erotycznych.

Przedwczoraj wysłałem do niego na FB informację, że przygotowuję materiał na jego temat chcąc by zajął stanowisko o godzinie 13.09 zadzwonił do mnie przerażony i poprosił o spotkanie. Mimo tej umowy zamilkł.

Ks dr.Mariusz swoją postawą nie dał mi wyboru. Uważam bowiem, że taki człowiek nie powinien pracować z dziećmi ale nade wszystko nie powinien bezcześcić Ołtarza Pańskiego.

Straszna historia księdza Adriana Kosendiaka. Skandal w Kościele Katolickim

Ohydne nagrania video, których pozbawię twarzy by nie mieć oczywistej przegranej w procesie o ochronę dóbr osobistych, koty bawiące się pieniędzmi, sex wycieczki i uwielbienie znanego warszawskiego klubu Usta Swingers przyprawiają o mdłości choć sfera seksualności każdego z nas jest prywatnym tabu to jednak decydując się na prowadzenie live na zbiorniku sam się owego tabu i prywatności pozbawił.

Najważniejsza jednak w tej sprawie rzeczą jest wiele kobiet, które przesłały mi obrzydliwe materiały.

Zaprezentowane zdjęcie autorstwa księdza mówi chyba samo za siebie.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy