kierowca-stonogi

Były kierowca Zbigniew Stonogi o jego obecnej sytuacji w więzieniu

Były kierowca Zbigniew Stonogi o jego obecnej sytuacji w więzieniu

Nieludzki sposób traktowania jakim poddawany jest Zbigniew Stonoga. Schudł z 115 kg do 88!

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

 1. To nie jest żaden „były kierowca”. Człowiek z tego filmu to Dawid Skrzypczak, który został przez Stonogę oszukany na 20 tysięcy złotych w 2015. Pieniądze Skrzypczak wpłacił mu na nieistniejące spółki, jak wielu innych oszukanych i niedoszłych inwestorów.
  Skrzypczak był jednym z moderatorów strony „Stonoga Cała Prawda”. W zamian za m.in. zwrot zainwestowanych/utopionych przez Skrzypczaka w „Gazetę Stonoga” pieniędzy miał on udostępnić Stonodze hasło do strony SCP. Wcześniej Stonoga nikomu nie zwracał kasy, bo na tym miało polegać przedsięwzięcie – założyć spółki, wyłudzić jak najwięcej pieniędzy, a na koniec je zamknąć i wymyślić jakąś historyjkę, w którą mieli uwierzyć inwestorzy.
  Stonoga później wyzywał swoich inwestorów, a później jeszcze mówił, że są jego wrogami, nic im nie odda, a do sądu złoży wniosek o upadłość spółek. Skrzypczak był jego zagorzałym przeciwnikiem, wrogiem, wypowiadał się bardzo krytycznie na swoim profilu oraz na stronach dot. oszustw Stonogi. Wyglądało na to, że mu nie odpuści.
  Znalazł rozwiązanie – propozycja była taka, aby się dogadać. Stonoga oddaje mu kasę, on Stonodze udostępnia do wglądu konto Stonoga Cała Prawda, kasuje niepochlebne treści, które o nim wypisywał, a potem go oficjalnie popiera. Dochodzą do porozumienia, Stonoga zwraca Skrzypczakowi pieniądze, a ten „bezinteresowny obrońca” przechodzi na stronę, która mu płaci.
  Został kupiony za własne pieniądze. Fanom Stonogi polecam popytać się u Skrzypczaka, jak to w końcu z nim było. A także życzę większej wnikliwości na przyszłość.

  Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

st

Potwierdzenie waszych wpłat

Napisał - 22 listopada 2015 0
Tutaj jest końcowe rozliczenie zbiórki dla małżeństwa z Wrocławia z uwzględnieniem najpóźniejszych wpłat oraz tych, które zaksięgowały się po akcji…
video-czat-zbigniew-stonoga-freedom

Video czat 7 styczeń 2016

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Zapraszam w najbliższą sobotę o godz 16.00 Freedom Club Warszawa ul.Młocińska 11 Będziemy licytowali zielonego Malucha, moje płyty, książki, obrazy,…