zbigniew-stonoga-interwencja-policji

Brutalna interwencja Policji w Pleszewie

Brutalna interwencja Policji w Pleszewie.
W jednym z pleszewskich barów doszło do pyskówki z udziałem Adama F. Wezwana na miejsce ochrona poprosiła o pomoc miejscową Policję.
Po chwili na miejscu zjawili się policjanci, a wśród nich Paula Cholewa Policjantka nie myśląc długo obezwładniła chorego psychicznie Adama F , a następnie skopała go po twarzy poprawiając gazem.Adam został zatrzymany.Jego matka jest w drodze do prokuratury aby dowiedzieć się coś więcej.
Ja natomiast oczekuję na rozmowę z Rzecznikiem Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, który sprawdza informacje nt zajścia.
Adam F. od wielu lat jest ciężko chory ale mimo choroby jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie.

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Panie Stonoga Adam F. z całą pewnością nie jest osobą powszechnie lubianą w Pleszewie. Wręcz przeciwnie. Proszę zweryfikować informacje, a potem się wypowiadać zamiast szukać sensacji. Poza tym przydałaby się redakcja tekstu przed opublikowaniem bo jego obecna forma jest po prostu żałosna.

    Odpowiedz
    1. Nie od dziś wiadomo, że policja pleszewska jest chamska, źle traktuje obywateli i nagminnie nadużywa swojej „władzy”

      Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

paulinka-z-katowic-dramat-material

Historia Paulinki z Katowic

Napisał - 26 lutego 2016 0
(Pomagasz udostępniając)Jeśli chcesz pomóc wyślij dowolną kwotę z dopiskiem protezy dla Paulinki na PAYPAL fundacja@zstonoga.pl oraz na rachunek Fundacji im.Zbigniewa…
chwila-z-zycia-zbigniew

Oni na was liczą…

Napisał - 3 kwietnia 2016 0
Liczę na Was.Oni liczą… Alanek, Paulinka, Kamil Bryk, Pani Łucja, Przemo i wielu jeszcze innych pośród setek tysięcy nieodczytanych maili…