zbigniew-stonoga-bezkarny-pies

Bezkarny pies

Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem.
Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal jest w służbie.
Alkoholik prokurator, który kłamał wprost w obiektyw kamery został mianowany Prokuratorem Rejonowym w Nysie.Podwładny chama Krajczego (dyrektorek nyskiego ZOZ-u) , który chłopaka z przestrzelonymi płucami i krwotokiem dootrzewnowym badał na stojąco nadal pracuje w szpitalu.
Wszyscy mieli się dobrze ale to koniec sielanki Stonoga im pomoże 🙂

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Biedny Łukaszek, Audi S8 dostał od mamusi?
    W Nysie znany jest raczej nie jako młody spokojny uczciwy obywatel. Policjant powinien go zastrzelić i nie było by wtedy sprawy . Obywatelu policja mówi stój to się zatrzymujesz. Jeżeli nie to ryzykujesz życie.

    Odpowiedz
  2. Panie Stonoga.Szanuję Pańską działalność,ale stawanie po stronie tego chłopaka jest błędem.Ma on wiele na sumieniu i nie uciekał bez powodu.Niejedno dziecko z naszych stron poznał dzięki niemu co to narkotyki.Handluje chyba wszystkim co przynosi zysk.Są ludzie,którzy naprawdę potrzebują wsparcia.A pieniądze robią swoje,pomagają zeznawać na korzyść tego…

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

Legnica,foto,73303,1

Spłonął dom w Rui.

Napisał - 25 listopada 2015 0
Przed chwilą Hajnówka i śmierć dwójki dzieci a teraz ten mail Szanowny Panie Zbigniewie. Piszę do pana, ponieważ wiem, że…