adolf-hitler-holocaust-aushwitz-zbigniew-stonoga

Bestialstwo Adolfa Hitlera. Ofiary Holocaustu

Wciąż dramatycznym i wyciskającym łzy jest wspomnienie bestialstwa Niemców i Adolfa Hitlera zafundowanego wszystkim Narodom Świata, a w szczególności Narodowi Żydowskiemu.
Nie jest możliwe obojętne przejście obok tych nieludzkich czasów, a nade wszystko nie jest możliwa milcząca akceptacja czasu bieżącego.

Ludzi w Auschwitz i innych obozach koncentracyjnych mordowano na różne sposoby, aż do czasu opracowania skutecznej metody odbierania Ludzkiego Życia.
Tamte ogrodzone w sumie kilka tysięcy hektarów obozów koncentracyjnych II Wojny Światowej zabrało życie milionom ludzi.
Jakże wielka jest jednak potrzeba wykrzykiwania dramatu więźniów za pochodzenie i wiarę lub przekonania polityczne w dniu dzisiejszym.

Tysiące centrów handlowych i dziesiątki milionów udzielonych kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych stanowi współczesny obóz koncentracyjny, który połączony z wyniszczającą moralność i rodzinę pracą w korporacjach niczym naczynia wywołuje określone dla Człowieka niby wolnego – jakże jednak bardziej ciemiężonego niż przed laty w Auschwitz – skutki.

Gdy bowiem polityk mówi ci kiedy i w jakich warunkach możesz mieć dziecko, a kiedy ciąże możesz usunąć to taki stan rzeczy nie różni się niczym od esesmana walącego głową w mur maleńkiego żydowskiego dziecka. Kiedy polityk wrzuca cię do więzienia, bo nie spłaciłeś kolejnej raty kredytu na pralkę i powoduje, że rozpada się Twoje małżeństwo, to wygląda jak esesman każący patrzeć dziecku na śmierć matki i ojca.

Kiedy młoda osoba trafia do więzienia za to, że popaliła sobie marihuanę to ma szczęście, bo coraz częściej policyjne interwencje w tej sprawie kończą się śmiercią na chodniku, śmiercią w ramach legalnej interwencji służb mundurowych tego chorego wciąż państwa, które nie potrafi przeprosić i wciąż nie potrafi szanować swego własnego obywatela.

Kiedy ktoś nazywany jest człowiekiem drugiego sortu w państwie na terenie którego „legalnie” mordowano za ten „sort” to oznacza to, że to Państwo zachorowało, zakaziło się kiłą nienawiści do drugiego Człowieka tylko dlatego, że inaczej myśli, że wierzy w innego Boga.

I takie właśnie państwo ani żaden jego przedstawiciel nie powinien być wpuszczony bez zrozumienia swego postępowania na tę Świętą Ziemię jaką jest ziemia Muzeum w Auschwitz.
Nie może Polska mówić o Pamięci o Ofiarach Holocaustu bez pamięci o dzisiejszych ofiarach reżimowego zachowania się władzy w Polsce bez względu na to czy jest to PiS, PO czy jakakolwiek inna partia polityczna.

My ludzie, My Polacy jesteśmy jednością i prosimy Was nie odbierajcie nam tego ostatniego jakże jednak fundamentalnego prawa Narodu Polskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

losowanie-bmw-zbigniew-stonoga-750-karolina

Losowanie BMW 750

Napisał - 6 kwietnia 2016 0
Gratuluję BMW 750 trafi do Karoliny. To była ostatni akcja pomocowa w której można było samemu zostać obdarowanym.