dyrektor-as-zielona-gora-zbigniew-stonoga

AŚ Zielona Góra

Przyjeżdża do mnie obity Człowiek. Obity w mundurze Służby Więziennej. Z wielką starannością opowiada co dzieje się w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze, a każdy nawet przecinek uzasadnia kolejnym pismem Ministerstwa Sprawiedliwości czy Biura Spraw Wewnętrznych Centralnego Zarządu Służby Więziennej.
Z opowieści wyłania się niesamowity obraz wykorzystywania siły zwierzchniczej Dyrektora AŚ Zielona Góra, to obraz poniewierania Człowiekiem, który zdecydował się przeciąć pasmo nieprawidłowości w wykonaniu Dariusza R-dyrektora jednostki.
Dariusz R awansuje zawsze po czyjejś Śmierci.
Był szefem ochrony AŚ Nowa Sól, kiedy na „kogucie” strzelił sobie w głowę podległy mu funkcjonariusz.Za karę został awansowany na z-cę dyr Zakładu Karnego w Krzywańcu.Tam wybuchła afera wyprzedaży za bezcen mienia zakładu i ponownie za karę został przeniesiony na stanowisko dyrektora AŚ w Zielonej Górze.Tam zaś osadzeni remontowali jego samochody, a gdy w związku z tym zaczął prześladować funkcjonariuszy SW w jednostce rozpętało się piekło.
Ludzie, którzy chcieli to wyjaśnić z dnia na dzień wysyłani byli na komisje lekarskie do Polikliniki w Zielonej Górze, komisje które procedowały i badały funkcjonariuszy, którzy w istocie badani nie byli, nie uczestniczyli w komisjach.
W 2013 roku skatowano osadzonego Sikorę, zmarł w szpitalu.
Lekarz orzecznik psychiatra fałszował dokumentację lekarską, a w miarę potrzeby uzupełniał ją w antydatowane dokumenty.Nie wiadomo kto, kiedy i czy wyraził zgodę na to aby R odpłatnie zasiadał w Radzie Nadzorczej Polikliniki.Wreszcie Ministerstwo Sprawiedliwości wprowadziło zakaz tworzenia nowych etatów w SW ale dyrektor nic sobie z tego nie robił zatrudniał kolejne kobiety do służby by po chwili zostały jego sekretarkami-ma ich SIEDEM.Uciekł dzisiaj na urlop ale jak to Stonoga pewnie odwiedzę Pana dyrektora (jeszcze) w domku po niedzielnym obiadku.
Ostatni wyczyn R związany jest z zatrudnieniem do służby bardzo niskiej kobiety, co przelało czarę goryczy u Ministra Ziobro ale cóż R, który miał być zwolniony poprosił o modlitewną pomoc biskupa.Modlitwy zadziałały R jest nadal w służbie…do czasu…

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

siepomagaplkacper

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…