zbigniew-stonoga-chwali-areszt-w-ostrowie-mazowieckim

Areszt w Ostrowie Wielkopolskim powinien być przykładem dla innych jednostek

Pan kapitan Waldemar dyr. aresztu śledczego w Ostrowie Wielkopolskim.

Wielce szanowny Panie Dyrektorze w 2006 roku prześladowany jak dziś trafiłem po 63 transportach na chwile do Aś w Ostrowie Wielkopolskim ówczesnym szefem tutejszego aresztu był Pan Mariusz. Do końca swoich dni nie zapomnę tego pobytu i osoby Mariusza, który uchylił mi tu nieba sprowadzając moją matkę, która nie była w stanie spotkać się ze mną z uwagi na częste transporty.

W swoim życiowym dramacie wróciłem ponownie na chwilę do aresztu, którym Pan zarządza to co tu zastałem i to czego doświadczyłem ponownie po 12 latach rozpaliło we mnie wiarę w człowieka.

Przyjechałem z niewypowiedzianą nienawiścią i pogardą do reprezentantów służby więziennej, którzy realizują polecenia poniewierania mną.

Wyjeżdżam z tego aresztu jak po terapii antynienawistnej. Nie ma bowiem w Polsce tak wyremontowanych więzień wymagających remontu jak ten nie wyremontowany areszt w Ostrowie, który remontu nie wymaga, nie wymaga bowiem remontu byt rzeczowy w którym funkcjonuje kwintesencja człowieczeństwa, empatii i zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości.

Reasumując z całym szacunkiem do Pańskiej indywidualności w tutejszym Aś kontynuowana jest polityka normy art.4 kkw, jakże dziś rzadko stosowana.

Gratuluję Panu i wyrażam wdzięczność za urlop od pogardy.

Do funkcjonariuszy SW w Ostrowie chcę zwrócić się słowami podziękowań i wzajemnego szacunku.

Przyoblekliście się Państwo w mundury więziennych strażników nie zdejmując przy tym elementów prawidłowego wykonywania swoich obowiązków lecz przez pryzmat człowieczeństwa i za to właśnie Wam dziękuję-za słowo, za uśmiech i za cierpliwość w czasie jakim potrzebowałem aby wyłączyć swoją nienawiść do tego co robili mi w Siedlcach, Białołęce i Wojkowicach.

To w jaki sposób służycie Polsce i społeczeństwu winno być przykładem dla kierownictw jednostek na terenie kraju choć byłbym nie uczciwy nie wskazując, że macie konkurencję w osobach funkcjonariuszy z Aś w Krakowie.

Dziękuję, pozdrawiam, pamiętam.

Do mieszkańców Ostrowa Wlkp, jak spotkacie gdzieś w pubie więziennego strażnika postawcie mu drinka ode mnie.

Pozdrowienia z więzienia.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 6 komentarzy

 1. Janusz Pijanka SIERADZ |

  Panie Zbysztu!Znam to bo tez bylem aresztowany,torturowany w aresztach nawet polamano mi zebram
  Wierze panu!Pisz pan ksiazki z pobytu jak ja!
  Pozdrawiam z Sieradza i zapraszam na swoj Kanal YOUTUBE:Janusz Pijanka

  Odpowiedz
  1. Miał kiedyś układy z tymi władzami aresztu w Ostrowie, donosił na ludzi i w zamian mu dogadzali jak Siarze w Kilerze, to teraz chwali wniebogłosy. We wszystkich innych zakładach go traktują jak każdego innego więźnia i wtedy płacze jak mu źle. Taki z niego papierowy bohater pod publiczkę 😛

   Odpowiedz
 2. Pingback: Zbigniew Stonoga traktowany jak "pies" w AŚ Warszawa Białołęka - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zst

Prośba o ułaskawienie

Napisał - 5 sierpnia 2015 0
Dzień Dobry, Panie Prezydencie, nazywam się Zbigniew Stonoga i przy niniejszym filmie chciałem Pana prosić o ułaskawienie. Od 15 lat…
Serce

Serce nie wytrzymało

Napisał - 10 września 2015 3
Nie pozwalają mi pisać na laptopie, a ja tyle chcę Wam napisać..słabo Serce nie wytrzymało. Wysokie uniesienie odcinka ST i…