Akcja z Audi A8L zakończona

Akcja z Audi A8L zakończona

Szanowni Państwo informuję, że w akcji pomocowej w której można było otrzymać od fundacji prezent w postaci Audi A8 wzięło udział 253 osoby, a zatem nie uzyskaliśmy minimum w związku z powyższym akcja została zakończona niepowodzeniem zaś fundacja uzyskała z niej przychód w wysokości 50.600 złotych, który zostanie zagospodarowany zgodnie z opisem akcji lecz po zakończeniu kolejnej. Zgodnie bowiem z zapowiedzią środki wpłacone przez Was miały nie być zwracane ale jakoś mi to nie na rękę dlatego DARCZYŃCY którzy wzięli w niej udział będą mogli raz jeszcze zostać nagrodzeni. Pozdrawiam i dziękuje za okazane serce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

dom-pani-bozeny-grudzien-cbs

Czy pomagamy tej rodzinie?

Napisał - 13 stycznia 2016 0
8 Grudnia 2015 roku Pani Bożena przygotowuje śniadanie dla męża i dorosłych synów dzwoni dzwonek otwiera drzwi.Nagle huk! opancerzony samochód…