Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Afera podsłuchowa: Fotokopie akt zrobił mecenas Marka Falenty

Kopie akt opublikowane przez Zbigniewa Stonogę były wykonane przez aplikantów obrońcy Marka Falenty – adwokata Grzegorza Radwańskiego – ustalili dziennikarze śledczy Radia ZET. Informacje te potwierdził naszym dziennikarzom kancelaria Marka Małeckiego.

Podobne ustalenia w tej sprawie ma prokuratura. Nasi dziennikarze trafili na trop oglądając uważnie opublikowane przez blogera zdjęcia na Facebooku.

To karta 59 z pierwszego tomu akt sprawy. Pod kartą ze zdjęciami, z wizji lokalnej w restauracji Sowa i Przyjaciele, zauważyliśmy pismo adwokatów do prokuratury Warszawa Praga. Wynika z niego, że autorem dokumentu był właśnie Grzegorz Radwański.

Publikacja akt w sprawie afery podsłuchowej

Jak wynika z oświadczenia mec. Radwańskiego jego sprawy i zasady funkcjonowania kancelarii są objęte tajemnica adwokacką. Marek Małecki – szef Radwańskiego – w rozmowie z reporterem Radia ZET, Mariuszem Gierszewskim, zapewnił, że nikt z pracowników bądź współpracowników kancelarii nie przyczynił się w najmniejszym stopniu do udostępnienia akt jakiejkolwiek sprawy osobom trzecim.,

Dostęp do tych akt miał m.in podejrzany w tej sprawie Marek Falenta.

Radio ZET/RO/MG

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

nowy-fb-zbigniew-stonoag

Pojawiam się i znikam

Napisał - 24 stycznia 2016 0
Pojawiam się i znikam, a moim wrogom bardzo to na rękę. Nowy kolejny profil: www.facebook.com/stonoga.jedyny.zbigniew.juz/ Ale ja jestem Stonoga i…