7 rocznica katastrofy smoleńskiej 2017.

7 rocznica katastrofy smoleńskiej 2017. Któż jest winny tego niewyobrażalnego dramatu narodowego?

7 rocznica katastrofy smoleńskiej 2017.

Nic się u mnie nie zmieniło jeśli chodzi o niewypowiedziany smutek i żal po Śmierci 96 osób, które chciały oddać hołd zamordowanym w Katyniu Polakom.

Ten niewyobrażalny koszmar jaki spotkał Polskę rankiem 10 kwietnia 2010 roku do dziś zmienia oblicze naszej ojczyzny.

Nikt bowiem nie spodziewał się, że polityka bieżąca będzie aż siedem lat chodziła po trupach ofiar tamtego ranka.

Gdybym był dziś w Polsce to jak każdego roku na wszystkich oddziałach mojej firmy wisiałyby banery, które widzicie na zdjęciu.Tak było zawsze od 2011 roku.

Obok bowiem szacunku dla ofiar wywieszanie tych banerów przeze mnie było swoistym votum separatum dla braku w Polsce należytego poszanowania ofiar, wyśmiewanie się z różnego typu akcji społecznych upamiętniających te straszne wydarzenia.

Ta katastrofa nie musiała się zdarzyć, wystarczyło spojrzeć na warunki meteo jakie panowały w miejscu docelowym.

Któż więc jest winny tego niewyobrażalnego dramatu narodowego?

Pierwszą osobą, która powinna dostać zarzuty powinien być oficer, który wyraził zgodę na zapuszczenie silników, kołowanie i start z warszawskiego Okęcia.

Do wykonania tego zadania nie było tamtego ranka warunków meteo, a już napewno z takimi osobistościami na pokładzie.

Krytycznie należy ocenić decyzję załogi o rozpoczęciu podejścia. Przy obecnie znanych faktach już sama próba podejścia była nieuzasadniona i narażała lot na ryzyko katastrofy.

Katastrofa jednak po katastrofie z 2010 roku nadeszła w roku 2015 i trwa do dziś.

www.stonoga-zbigniew.pl/10-kwietnia-2010-spolecznosc-z-pisu/

Szaleńcze decyzje różnych polityków i niekontrolowana zemsta Jarosława Kaczyńskiego nadal zabija i wyniszcza wielu ludzi, środowisk i grup społecznych.

Szaleństwo Kaczyńskiego nie zna granic, a rachunek za nie będzie ogromny i obyśmy nie musieli zapłacić za niego własną krwią.

Rodzinom ofiar i ofiarom działań Kaczyńskiego składam kolejny raz wyrazy współczucia.

Zapis ostatniej rozmowy Lecha Kaczyńskiego

Istnieje gdzieś nagranie ostatniej rozmowy pomiędzy Jarosławem Kaczyńskim a Ś.P. Panem Prezydentem Lechem Kaczyńskim i gdy kiedyś ktoś odważy się je opublikować to będziemy mieli szansę na zakończenie katastrofy smoleńskiej i polskiej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

pani-ania-zbigniew-stonoga-tvp-wroclaw

Dziękujemy Pani Aniu.

Napisał - 4 listopada 2015 0
Anna Piskorowska dziennikarka wrocławskiego Oddziału Telewizji Polskiej, autorka społecznego dzieła pomocy Annie i Robertowi. Dziękujemy Pani Aniu. [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839548992938440/” width=”800″]
Czat o Igorze

Czat o Igorze

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Czat o Igorze Dobra! Obiad zjedzony?To teraz wspólnie montujemy wózek inwalidzki dla Igora. Każdy siada przed kompem loguje się do…