2600 to wynagrodzenie Pielęgniarki

2600 to wynagrodzenie Pielęgniarki

2600 złotych brutto to wynagrodzenie polskiej Pielęgniarki.

Czasami przychodzimy do szpitala i widzimy smutne kobiety służące naszym chorym i bywa tak, że mamy do nich pretensje o coś tam.

Tymczasem ta grupa zawodowa od dawien dawna jest niewłaściwie traktowana przez kolejne rządy i musi wychodzić na ulicę by wykrzyczeć i wyrwać z kasy na obiady u Sowy i Przyjaciół parę złotych podwyżki.

Nie wiem czy wiecie ale jedna pielęgniarka średnio ma na głowie 40 pacjentów, a na zmianie są we dwie. Bywa tak, że na oddziałach pooperacyjnych mają po 4 chorych na osobę i lekarza parę pięter wyżej czy niżej. Zastanówcie się co może się dziać gdy np 2 pacjentów dostanie krwotoku…

Pielęgniarki z CZD zasługują w sposób szczególny na naszą pomoc i uznanie dlatego proszę o słowa wsparcia dla nich właśnie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-stek-jeffs

Stek w Jeff’s :)

Napisał - 12 grudnia 2015 0
Nasz kochany Kamil zjadłby coś dobrego wiec zamawiam w Jeff’s ie steka i lecę do szpitala. Kamil mogę być spóźniony…