stonoga-slub-syna

12 godzin przed ślubem syna cofnęli zgodę na udział w uroczystości z powodu….

Niby zwykły kawałek papieru.

A dla mnie i mojego dziecka jeden z najważniejszych w życiu.

Mój syn ma już 23 lata, ale gdy był małym chłopcem to w dniu I komunii świętej stał tylko z mamą w kościele. Tata był w nielegalnym więzieniu bo aferzyści z PZU i COLLOSEUM czyli członkowie rządów AWS, a później SLD postanowili uruchomić machinę 118 fałszywych zarzutów połączonych z więzieniem i wyrokiem 3,5 roku więzienia za czyn, którego nie popełnił.

Uniewinnienie otrzyma dopiero w 2010 roku, po uprzednim wykonaniu tej kary. Trzeba było uczynić ze Stonogi multi przestępcę by nie był wiarygodny w przypadku informowania opinii publicznej o złodziejach z rządu AWS i SLD.

20 września 2017 roku, 11 lat po tamtych zdarzeniach, które na 20 lat skierowały mnie na sądowe sale, ponownie w więzieniu wręczono mi zgodę na udział na ślubie syna.

Zbigniew Z nakazał jednak S. jak Stalin-12 godzin przed ślubem cofnąć zgodę za to, że miałem na portalu Siedlce Nasze Miasto , coś opublikować. – W jaki sposób? Sąd uznał, że działanie S. było bezprawnym.

slub-syna1-slub-syna2

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

  1. Mówiłeś Zbychu, że chłopaki nie płaczą, a ciągle się żalisz jak dziewczynka. Zrobili Ci coś pod prysznicem czy co?

    Odpowiedz
      1. I co mu z tego proszenia? Wciąż chce od ludzi by wysyłali jakieś jego spreparowane papiery gdzie się da, a później jeszcze nazywa ich w podzięce nierobami. Co niby mają zrobić? Szturmem na więzienie? Podkop mu wykopać? Nawarzył se piwa to niech siedzi, a nie tylko jęczy jak mu źle bo kawioru z szampanem nie podają (niewiarygodne!).

        Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy