10 kwietnia 2010 - Katastrofa Smoleńska.

10 kwietnia 2010 – Katastrofa Smoleńska. Społeczność z PiSu

10 kwietnia 2010 – Katastrofa Smoleńska. Społeczność z PiSu

1o kwietnia 2010 roku.

Zapłakany synek wbiega do mojego gabinetu i krzyczy „tato zabili naszego Prezydenta”. Ja jeszcze wkurzony na ten poranek i dwa kapcie w samochodzie,zniesmaczony, że nie poleciałem.

Jak to zabili? pytam i włączam telewizję.

Pierwszy odruch to była potrzeba pojechania pod pałac prezydencji i zapalenie znicza-mój był chyba trzeci,a później w drodze powrotnej telefon do Radia Zet i zdanie które leciało na okrągło o bagnecie w sercu, który nawet w czasie wojny nie przebił tylu polskich serc.

Dzwonię do Arka Protasiuka ale telefon nie odpowiada, dzwonię do Janusza (pilot TVN) ale nie odpowiada.

Kto był za sterami?

myślę.Kolejne godziny nie pozostawiają żadnej nadziei.Mijają miesiące i lata a na moich firmach każdego 10.04 jasny manifest wszystkich plujących na zmarłego Prezydenta ŚP Lecha Kaczyńskiego, który potrafił nawet z bratem się nie zgadzać.

Przychodzi 2015 rok kwiecień, a ja wbrew wszystkim i wszystkiemu popieram w I turze Andrzeja Dudę na facebookowym profilu lajki lecą w dół 20 tysięcy na dobę przez trzy kolejne dni-korwinowcy się wkurzyli na mnie.

Nadchodzi II tura i ku mojej uciesz Bula wspiera Karolak i srrrru ku mojej uciesze telefon Kwiatkowskiego, a później jego sekretarki/dyrektorki biura.

Dawaj olać Karolaka z bulem dupy i wspierać Jędrka, będzie ułaskawienie, będzie nowe wreszcie życie odebrane przez żydokomunistów, koniec sądów!

WOLNOŚĆ!!!

PiS podrzuca pliki z akatami afery podsłuchowej do jednego z warszawskich dziennikarzy i dawaj chińskie serwery 😛

Nagle Rachoń, Kania, Sumliński, Michalkiewicz, Terlikowski -o kurdę czuję, że mnie kukiel piecze…

Tak tak!

 

Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Kocham tego człowieka za odwagę i słów prawdy tysiące pytanie jedno czemu jest on sam w swojej walce gdzie jest reszta ludu co za solidarności polec była gotowa dla sprawy a teraz? Głowę w piach chowa!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony i doradca Andrzeja Leppera. Znany z kontrowersyjnych akcji przeciwko fiskusowi i policji, udostępnił na Facebooku akta afery podsłuchowej. Zbigniew Stonoga to człowiek 118 razy prawomocnie uniewinniony.

Podobne wpisy

michal-urban

Sprawmy radość

Napisał - 4 listopada 2015 0
Już niedługo bo 14 listopada Michał Urban skończy 11 lat . Każde dziecko w tym dniu chciałoby, aby się o…