Zbigniew Stonoga

Wojewódzki wal się na łeb frajerze!

wojewodzki-stonoga

Kuba Wojewódzki wziął na celownik głównego bohatera ostatniej odsłony rządowej afery podsłuchowej, Zbigniewa Stonogę. Satyryk nie ma jednak na temat biznesmena zbyt dobrego zdania.

W swo­ich mini fe­lie­to­nach dru­ko­wa­nych na ła­mach „Po­li­ty­ki”, Wo­je­wódz­ki wy­śmie­wa me­dial­ne po­czy­na­nia Zbi­gnie­wa Sto­no­gi:

Oto czło­wiek, który w ka­te­go­rii me­dial­ny menel roku się­gnął le­ve­lu expert. W Pol­sce mamy ujem­ny przy­rost na­tu­ral­ny. I teraz wiemy już dla­cze­go. Każdy żyje w oba­wie, że uro­dzi mu się takie dziec­ko jak Zby­szek.

Wo­je­wódz­ki nie szczę­dził także zło­śli­wo­ści pre­zy­den­to­wi elek­to­wi, An­drze­jo­wi Du­dzie:

Pre­zy­dent Duda znowu zo­stał he­ro­sem me­diów, a to wszyst­ko z po­wo­du cu­dow­ne­go ho­stii oca­le­nia. Wy­bie­ra­li­śmy urzęd­ni­ka, a zna­leź­li­śmy su­per­bo­ha­te­ra. Ewi­dent­nie już widać, że ta pre­zy­den­tu­ra to błąd ob­sa­do­wy. To tak, jakby w Wiel­ka­noc, przez po­mył­kę, zmar­twych­wstał Ry­siek z Klanu.

Zbigniew Stonoga o Kubie Wojewódzkim:

Witam serdecznie Kubę Wojewódzkiego, naczelnego błazna RP.
Kubuś jaki ci pierdolnąć żyrandolek? Broniu ci dał łady jakiś świecący. Różowy ci się podoba? Z ledami chiński?
A tak naprawdę to wal się na łeb frajerze.

Źródło: Polityka

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 4 komentarzy

  1. jeszcze nie tak dawno wysmiewal sie z naszego pana Prezydenta Andrzeja Dudy….to bylo nie tak dawno temu….zobaczymy jak teraz bedzie zachowywal sie dziadek kuba….zapewne kolejny raz bedzie lizal dupe

    Odpowiedz
  2. SZanowny Wojewodzki czy znasz powiedzenie pije Kuba do Jakuba wtedy mozna oceniac druga osobe zeby byc samemu czystym i pic wode ze zrodla czysta to co komentarzach to wszystko prawda a od kosciola wara lapy przy sobie no polecam noszenia przy sobie lusterka

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy