Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Władze okradają Harcerzy ? Chcą im zabrać pomieszczenia

harcerze

Dzień dobry.

Panie Zbigniewie piszę do Pana z prośbą o pomoc w walce o sprawę która być może nie jest tak pilna i ważna jak losy wielu innych potrzebujących osób które się do Pana zwracają. Chodzi o grupę młodych ambitnych ludzi – Harcerzy, którzy zostali pozostawieni samym sobie na zapomnienie przez lokalne władze. Historia jest długa ale w wielkim skrócie mówiąc: Dzieciakom pod pretekstem braku ok 40.000zł na remonty odebrano dwa duże bardzo atrakcyjne tereny nad pięknymi jeziorami, mieściła się na nich stanica harcerska. Teren przekazano księdzu z odległej o ponad 180km miejscowości. Jedyne co pozostało im w tej chwili to skromne trzy pomieszczenia w Czaplinku w których odcięto im dostęp do prądu a oni sami organizują spotkania na mrozie. Lokalne władze pomieszczenia te chcą im także odebrać i umieścić w nich emerytów dla których wstępnie przewidziano o dziwo budżet 100.000zł. Prosimy o wsparcie medialne i nagłośnienie sprawy dla dobra naszych Harcerzy. Nie chcemy by ktoś odbierał nam naszą Polskość, historię i tradycję.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy