Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Wizyta w Kłodzku i rozwiązanie sprawy dzieciaków z Domu Dziecka

zbigniew-stonoga-starosta-klodzk

Wyjeżdżam z Kłodzka z nadzieją na porozumienie stron konfliktu. Pan Starosta chce przeprowadzenia kontroli finansowej i po zajściach zbadać też kondycję dzieciaków. Dyrekcja Domu Dziecka podda się tym kontrolom.Jeśli wnioski pokontrolne będą pozytywne powstanie płaszczyzna do ostatecznego rozwiązana sporu dla dobra dzieci, bo to przecież tylko o dobro dzieci w tej sprawie chodzi.

Relacja z wczorajszej wizyty w Kłodzku.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i dzieciaki zostaną w domu.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 4 lutego 2017

Niezależnie od zakończenia sprawy Domu Dziecka w Kłodzku Panu Staroście należą się przeprosiny przede wszystkim dlatego że zbyt bardzo się wydarłem to raz, a dwa to Człowiek z gigantyczną kulturą osobistą. Zrobiłem to jednak podczas spotkania i jutro to zobaczycie.

Zbieram na pierwsze 4 opakowania leku ratującego życie dwójki maluchów z Łodzi.Mamy już 44.000 zł potrzebujemy jeszcze 56.000 zł.Musimy mieć pierwsze cztery opakowania bo podanie leku i przerwanie leczenia z jego zastosowaniem byłoby katastrofalne w skutkach.Uratuj ze mną Życie dwójki maluchów wpłać dowolną darowiznę na Fundacja Zbigniewa Stonogi paypal. fundacja@zstonoga.pl lub rachunek bankowy Fundacji Zbigniewa Stonogi 03-151 Warszawa ul. Modlińska 335a Numer konta 50 1090 1841 0000 0001 3386 5668 a dla zagranicy (KOD SWIFT) WBKPPLPP (IBAN) PL50 1090 1841 0000 0001 3386 5668 z dopiskiem lek."Panie Zbigniewie gdy Filipek się uśmiecha traci napięcie mięśniowe i upada proszę niech Pan dla niego zawalczy i dla nas których jest w Polsce tylko 30 matek które boją się skutków uśmiechu swego dzieciątka.Jeśli Pan nie pomoże …Jadę skrajnie zszokowany.Kacper kierowca płacze, ja tez, co rusz zjeżdżaliśmy na przystanki autobusowe przy Piłsudskiego bo nie da się opisać emocji jakie nam towarzyszyły gdy młodzi rodzice trzymali na rękach dwójkę dzieci, dziesięciotygodniową dziewczynkę i 4 letniego chłopczyka tłumacząc nam krok po kroku jak właśnie umierają ich pociechy.Na koniec tego spotkania pokazują dokument od tych z rządu.Proszę Państwa cytuję pismo podpisane z ramienia ZWYRODNIALCA Ministra Zdrowia PiSlandii;"Mając na uwadze powyższe należało przyspieszyć wydanie decyzji o odmowie refundacji leku z uwagi na faktyczne zagrożenie życia dzieci".Przerywam całą swoją działalność na czas zorganizowania pierwszych czterech opakowań leku dla dzieci.Zajmuję się tylko tą sprawą pomóżcie mi!

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 3 lutego 2017

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy