Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Sprawy związane z waszymi udziałami

stonoga-gazeta-daniel-pelnomocnik

(Uwaga! Dla mieszkających za granicą Wami będę się szczególnie interesował i troszczył o Wasze bezpieczeństwo- napiszcie do mnie ! Za wyjątkiem Pana Tomasz Tur….go)
Do Wspólników spółek prawa handlowego pod firmami Gazeta Stonoga oraz Alkohole Stonoga Sp z o.o.
Informuję Wszystkich wspólników, że od dnia 04.11.2015 r.,firma STARK AVG Sp z o.o.-właściciel części udziałów we wskazanych podmiotach odwołał moją prokurę i wachlarz pełnomocnictw, cofnięto mi również dostęp do kont bankowych.
Nie jest zatem możliwe odniesienie się do Państwa oczekiwań w zakresie kupna sprzedaży Waszych udziałów lub „żądania zwrotu zainwestowanych pieniędzy” albowiem nie jestem przedstawicielem uprawnionym do reprezentowania interesów spółki Stark AVG Sp z o.o.
W związku z rezygnacją z funkcji Prezesa Zarządu spółek GS oraz AS Pana Mateusza Młynarczyka nie jest możliwe zwołanie nadzwyczajnego zgromadzenia wspólników.
Prawo do tego ma li tylko Zarząd lub udziałowcy, którym nie jestem.
W związku z powyższym wszelką korespondencję proszę kierować do firmy STARK AVG.
Prezes Zarządu STARK AVG reprezentujący jednocześnie 100% kapitału zakładowego zobowiązany jest z mocy ustawy do zajmowania się sprawami majtkowymi spółki.
W internecie pojawiła się grupka oszołomów, którzy zainwestowali w spółki i którzy zdaje się nie rozumieją sposobu ich funkcjonowania z punktu widzenia KSH i to oni właśnie w 10 miesięcy po związaniu spółek chcieliby odebrać dywidendę w wysokości 10.000%, a skoro jej jeszcze nie ma to podnoszą jazgot.
Wielu ze wspólników GS i AS chce nadal prowadzić gazetę i inne przedsięwzięcia.
Mam nadzieje, że po tym zawirowaniu związanym pośrednio z tym, co zrobiła mi administracja państwowa przy okazji ujawnienia akt afery podsłuchowej, nakazów rządowych kierowanych do Kolportera i RUCH S.A oraz zabezpieczeniu sprzętu elektronicznego i istotnych materiałów do prowadzenia gazety ponownie pojawimy się na rynku z dobrym towarem i w doborowym towarzystwie ludzi świadomych, a nie roszczeniowych idiotów.
Udziały w spółce STARK zostały sprzedane za kwotę 2.405.000 zł, zaś nabywca do dnia dzisiejszego nie dokonał zapłaty ceny na rzecz Sprzedających.
Nabywca jak wiem nie skontaktował się też ze Wspólnikami spółek Gazeta Stonoga i Alkohole Stonoga, co implikuje wniosek o nadanie klauzuli wykonalności rygorowi wynikającemu z treści art.777 kpc , któremu się poddał w formie aktu notarialnego.
Powyższe oznacza również, że nie mam legitymacji prawnej do zwołania NZW i niniejszym informuję, że w dniu 29.12.2015 r., nie odbędzie się ono.
To Państwo Wspólnicy mają prawo do zwołania NZW, a ja sam zachęcam do skorzystania z niego.
Służę Wam pomocą pod numerem telefonu 733 215 782 od poniedziałku do piątku w godzinach 15-17
Przedstawiam również numer do pełnomocnika Pana Łagódki
511 577 562
Wszelki hejt związany z niniejszym postem będzie trwale blokowany.

 

daniel

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

nowy-fb-zbigniew-stonoag

Pojawiam się i znikam

Napisał - 24 stycznia 2016 0
Pojawiam się i znikam, a moim wrogom bardzo to na rękę. Nowy kolejny profil: www.facebook.com/stonoga.jedyny.zbigniew.juz/ Ale ja jestem Stonoga i…