Zbigniew Stonoga

Wacław Podolski i akcje spółki VIAMOT S.A w Krakowie

zbigniew-stonoga-viamot-sa

Szanowni Państwo zamieszczone video znajdziecie na moim profilu YT już w styczniu 2015 r., czyli dwa lata temu

 

Wacław Podolski sprzedał mi w grudniu 2013 roku akcje spółki VIAMOT S.A w Krakowie.

Spółka Viamot po nieudanej działalności spedycyjnej została bardzo zadłużona a właściciele akcjonariatu rodzina Podolskich oraz Polmot S.A od wielu miesięcy nie zaspokajali swoich wierzycieli.Mimo, że firma była kiedyś najpoważniejszym dealerem jednej ze znanych marek nagradzana przeróżnymi  nagrodami mediów motoryzacyjnych to jej właściciele okazali się na tyle podli, że jak pokazał czas pobierali nawet od kilkuset pracowników składki na ubezpieczenia pracownicze, które przeznaczali na swoje wygodne życie.Wacław Podolski przygotowując się do sprzedaży akcji dokonał gigantycznego oszustwa na 4 miesiące przed sprzedażą zbył jedną z nieruchomości spółki do Polmot S.A (akcjonariusz) za kwotę 1.193.00o zł którą następnie ta sama spółka odkupiła za prawie 4.000.000 złotych tak by fikcyjnie podnieść wartość aktywów.W ten sposób przygotowane oszustwo zostało zaprezentowane mi jako przyszłemu nabywcy.

Ponieważ integralną częścią  finansową umowy była umowa przedwstępna kupna sprzedaży nieruchomości zastawionej w krakowskim leasingu (adres Al 29 Listopada 29) o wartości wykupu z leasingu 2.030.000 zł pomiędzy Viamot S.A a rodziną K. (właściciele szeregu salonów samochodowych i term w Krynicy Górskiej reklamujący się obecnie w TVN) za kwotę 8.920.000 zł zasadnym było jej wykupienie z leasingu, co nastąpiło w styczniu 2014. Po wykupie nieruchomości K. zgodnie oświadczyli, że nie nabędą nieruchomości co do której podpisali umowę przedwstępną.Umowa z Kuchtami była zaplanowanym oszustwem mającym na celu podbicie wartości akcji tuż przed podjęciem decyzji przez złodziei Podolskich o sprzedaży wyprodukowanej firmy jako rokującej nadzieję na uzdrowienie po zainwestowaniu kilku milionów złotych w wykup nieruchomości przy Al 29 Listopada w Krakowie.

Chwilę później na skutek złożonego wniosku o ogłoszenie upadłości na majątek spółki weszli komornicy, a po kilku miesiącach syndyk masy upadłościowej.

Wszystkie nieruchomości, o którym gada ten śmieć i esbek Wacław Podolski zostały sprzedane przez syndyka, a uzyskane pieniądze poszły na długi Podolskich złodziei.

Na interesie z tym komunistycznym prokuratorem straciłem ponad 7.000.000 złotych.Wszystkie oddłużone przeze mnie nieruchomości spółki o wartości łącznej ponad 18.000.000 złotych zabrał syndyk nie zwracając mi złamanego grosza.

Ot i historia Podolskiego przypominana cyklicznie każdego roku w grudniu.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 3 komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-przemek-historia

Historia Przema

Napisał - 14 marca 2016 0
Przemek potrzebuje pomocy poprzez nagłośnienie swojej sprawy więc pomagasz mu udostępniając ten film. Przedstawiam Wam historię sparaliżowanego Przemka. Zakład Ubezpieczeń…