Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

W aktach tajnych jest 14 kolejnych taśm

Akta Zbigniew Stonoga

Wśród 2,5 tys. stron akt, które udostępnił na swoim profilu na Facebooku Zbigniew Stonoga, nie było zawartości trzech tomów tajnych materiałów zgromadzonych przez prokuraturę. Według informacji „Rzeczpospolitej”, są wśród nich zapisy 14 nieznanych do tej pory taśm, w tym rozmowy szefów dwóch dużych banków.

Jednak i te materiały – jak podaje „Rzeczpospolita” – zostaną wkrótce udostępnione stronom śledztwa ws. afery podsłuchowej. Tyle że w ich przypadku nie będzie można wykonywać fotokopii – podejrzani i ich adwokaci będą mogli zapoznawać się z materiałami w kancelarii tajnej i będą mieć możliwość jedynie robienia notatek.

Śledczy nie podają, zapisy czyich rozmów znajdują się w nieujawnionych do tej pory aktach. Zdaniem „Rzeczpospolitej”, jest tam m.in. taśma ze spotkania prezesów dwóch dużych banków, a także rozmowa byłego senatora Platformy Obywatelskiej z szefem jednej z kluczowych spółek Skarbu Państwa.

Prokuraturze udało się już za to ustalić, kto zrobił fotokopie akt, udostępnione potem przez Zbigniewa Stonogę. Śledczy jednak do tej pory nie zdecydowali się przesłuchać adwokata, któremu udostępniono ujawnione w sieci dokumenty – są bowiem pewni, że zasłoni się on tajemnicą. Już wcześniej Radio ZET informowało, że fotokopie akt wykonali aplikanci Grzegorza Radwańskiego, który z kolei pracuje dla kancelarii Marka Małeckiego. Ich klientem jest biznesmen Marek F.

Wiadomo również, że materiały miały zniknąć z serwera, ponieważ usunął je sam udostępniający.

źródło: dziennik.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-pomoc-dla-pogorzelcow-z-bielawy

Pomoc dla Pogorzelców

Napisał - 1 kwietnia 2016 0
Gruby prosi abyście udostępniali na maxa ten filmik. Podczas koncertu zebraliśmy tylko 3.000 zł dla ośmiu rodzin, co oznacza,że każda…
zbigniew-stonoga-na-zywo

Nadzwyczajna konferencja

Napisał - 17 września 2015 2
Największe stacje telewizyjne konsekwentnie nie relacjonują wystąpień Zbigniewa Stonogi. Źle to świadczy o mediach, ale także w istotny sposób taka…