Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Układy w Zielonej Górze. Dyrektor Aresztu Śledczego

zbigniew-stonoga-zielona-gora-sluzba-wiezienna-afera-dyrektor

Opowieść o facecie z układami w Zielonej Górze i Ministerstwie Sprawiedliwości.

Dariusz R-Dyrektor Aresztu Śledczego w Zielonej Górze miał być zwolniony ze służby z uwagi na liczne zarzuty pod Jego adresem ale poprosił o pomoc biskupa, a modlitwy okazały się być skuteczne i odwróciły bieg zdarzeń.

Ministerstwo Sprawiedliwości jest na tyle obeznane ze sprawą,że w trakcie referatu wyprzedzono mnie i podano nazwisko strony sporu. ZMinister Ziobro i cały resort pozostają pod wpływem prośby biskupa, a uczciwi ludzie cierpią prześladowania.
Zapraszam serdecznie na bardzo długi film o pogardzie dla człowieka ale na film przede wszystkim o zwycięstwie kłamstwa nad prawdą.
Panie Ministrze Ziobro żądamy dymisji błogosławionego dyrektora Dariusza R.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Kto chce zarobic nie wychodzac z domu kilka dolarow dziennie??? Sposob jest prosty i dziala, poszukajcie sobie w google: jak kosic kase na adfly

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy