Zbigniew Stonoga

Udaje się do bezpiecznego miejsca w celu ominięcia więzienia

stonoga

Szumowiny wzywają mnie do więzienia w sprawie wyroku który był pięcioletnim uniewinnieniem które po ujawnieniu akt afery podsłuchowej zmieniono w apelacji bez nowego postępowania dowodowego w postępowaniu odwoławczym na winę i wymierzono rok pozbawienia wolności.Najdziwniejsze jest jednak to że medycyna sądowa wydała jasną opinię w której wskazano warunki jakie zakład karny musi spełniać minn posiadać urządzenie CPAP dlaczego więc warszawski sąd wzywa mnie do niezabezpieczonego aresztu śledczego na Ciupagi?
Ponieważ jest to świadome narażanie mnie na utratę życia (śpię pod cpap-em) już w poniedziałek moi prawnicy zawiadomią o przestępstwie sędziego który podpisał się pod prezentowanym dokumentem.
Ja tymczasem jestem w drodze do bezpiecznego miejsca.Ganiają mnie te sądowe zwyrole po świecie ale przyjdzie czas że wszystkich ich rozliczę

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy