Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Treść przesłanego maila, który mnie wprowadził w stan osłupienia

zbigniew-stonoga

Prezentuję Wam treść przesłanego maila, który mnie wprowadził w stan osłupienia, współczucia i niewypowiedzianego smutku.

„Witam, Moja historia zaczęła się ponad 3 lata temu, niewinnie od opadającej lewej stopy.. wiadomo jak to młody człowiek (obecnie mam 24 lata) nie myślałem że to będzie coś poważnego, minęło około pół roku.. pewnego dnia gdy prowadziłem samochód nie byłem w stanie położyć stopy na sprzęgło. Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, od niego pilne skierowanie do neurologa, od neurologa pilne skierowanie do szpitala. Na wypisie – uszkodzenie nerwu strzałkowego i.. no właśnie – choroba neuronu ruchowego. Kolejne hospitalizacje wraz z rehabilitacjami jednak z dnia na dzień coraz gorzej. Podczas pobytu w Klinice Chorób mięśni w Warszawie padły podejrzenia że jest to SLA (stwardnienie zanikowe boczne). Obecnie leżę w łóżku, nogi całkowicie wysiadły, ręce też odmówiły współpracy. Czuję że wysiada mi teraz język a do tego doszły problemy z oddychaniem. Ponieważ jestem osobą w pełni sprawną umysłowo chcę uniknąć sytuacji gdzie będę podłączony pod respirator w pampersie, całkowicie pozbawiony godności. Już teraz nie jestem w stanie sam jeść, pić, umyć się czy chociażby podrapać po nosie. Wiem, że na terenie Polski nie ma szansy na eutanazję dlatego szukam osoby, która podejmie się zadania i będzie mnie reprezentować w kontaktach z zagranicznymi organizacjami typu Szwajcarskiego ‚dignitas’ lub ‚exit’ gdyż moja znajomość języka to utrudnia.”

To najważniejszy mail jakiego w życiu otrzymałem – tylko co teraz?

źródło: www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 2 komentarzy

  1. Spośród krajów europejskich tylko w Belgii i Holandii eutanazja nie jest przestępstwem. W Belgii już za ok. 60 euro w aptekach można kupić specjalny zestaw do przeprowadzenia eutanazji. W Holandii coraz więcej osób domaga się zalegalizowania eutanazji. W Holandii „pomoc w odejściu” legalna jest od czerwca 2004 r., ale słychać głosy, że lekarze stosowali ją wcześniej.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga

Telewizja w Wałbrzychu

Napisał - 4 listopada 2015 0
„Wojciechowski oszukał wielu ludzi, którzy tworzyli jego telewizję w Wałbrzychu.” [ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1839739862919353/” width=”800″] źródło: www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/?fref=nf foto: se.pl