Zbigniew Stonoga

Tomasz Sekielski o obecnej sytuacji Zbigniewa Stonogi w więzieniu

Rozmowa z Tomaszem Sekielskim w programie Teraz ja.

Tomasz Sekielski o obecnej sytuacji Zbigniewa Stonogi w więzieniu

Skandalista, niespełniony polityk, łowca pedofilów i biznesmen Zbigniew Stonoga od maja zeszłego roku przebywa w więzieniu.

Jak wynika z informacji, które docierają do jego prawników i rodziny jest traktowany za kratkami jak najgroźniejszy bandzior lub terrorysta.

Pojawia się więc pytanie o przestrzeganie praw obywatelskich w naszym kraju.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. No było NKWD , było UB , było SB a potem z polaczkami wespół i innymi (postkomuna-colosseum-fozz.) No i GNOI. No z tego co wiem , to GNOI ludzie młodzi unikają – za granicę masowo wyjeżdżają . GNOI może oznaczać : „Gówno Nie lubiące Osób Inteligentnych” ….. ; CIA FBI ; (Laskowik Pietrzak gen. Kukliński i kto jeszcze…… A może „brzoza” pod Smoleńskiem , a może Ucho Prezesa-kabaret) Żeby nie było na mnie ….. Ale na Stonogę też nie ……. Jak ktoś nie lubi GNOI , to tak samo jak ktoś nie lubił UB i NKWD. Żadnych represji , bo się kim dzong un z putinem będą z nas śmieli. Zresztą bruksela i trump się już dawno śmieją.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

SuperStacja Raport

SuperStacja Raport 2015.10.08

Napisał - 10 października 2015 0
Poseł Gromadzki usunięty z mównicy. W Szczecinie nasze listy zostały zarejestrowane a następnie fakt zarejestrowania został  cofnięty, okazało się że…