Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

To Tymochowicz stworzył Stonogę?

tymochowicz-i-stonoga

Zbigniew Stonoga w ubiegłej dekadzie był bliskim współpracownikiem Andrzeja Leppera i działaczem Samoobrony. Poznał wtedy Piotra Tymochowicza, który dbał o wizerunek chłopskiej partii. Jak przyznaje sam ekspert ds. marketingu politycznego, kontrowersyjny biznesmen jest jednym z jego najzdolniejszych uczniów. To właśnie dzięki jego pomocy zaistniał w świadomości społeczeństwa, a niebawem być może wkroczy na polskie salony.

Zbigniew Stonoga był aktywnym działaczem Samoobrony i współpracownikiem najważniejszych jej polityków – przewodniczącego Andrzeja Leppera, posłanki Danuty Hojarskiej czy Stanisława i Wandy Łyżwińskich. W czasach członkostwa w tej partii nawiązał dobre relacje ze specjalistą ds. marketingu politycznego Piotrem Tymochowicz, wówczas głównym spin doktorem chłopskiego ugrupowania. Obu panów łączyły również wspólne interesy – prowadzili razem firmę zajmującą się wynajmem śmigłowców.

Słynny doradca polityczny bez ogródek przyznaje – Zbigniew Stonoga to mój najzdolniejszy uczeń. Kontrowersyjny biznesmen obecnie zakłada własną partię i ma duże szanse, by podobnie jak Andrzej Lepper, zaistnieć na polskiej scenie politycznej i osiągnąć sukces. Bywa przez Tymochowicza nazywany „Lepperem 2.0”.

To mój najzdolniejszy uczeń. Nie pochwalam jednak tych jego antysemickich wyzwisk. Boję się czy moja kreacja, nie zmieni się w kreaturę. Potwierdzam, że przyczyniłem się do zaistnienia w Polsce Zbigniewa Stonogi, z drugiej strony jestem zaskoczony skutkiem. Na ile go znam, ma dobre intencje, ale znam też powiedzenie o piekle nimi wybrukowanym. Stonoga może zgotować nam wszystkim piekło. To Lepper 2.0 , wyposażony w narzędzia komunikacyjne, pod ręką ma Facebooka, YouTube i pieniądze, które wie jak wykorzystać.– mówi Piotr Tymochowicz w wywiadzie dla natemat.pl

Czy zdaniem Piotra Tymochowicza Zbigniew Stonoga może zostać dobrym politykiem? Doradca zauważa, że jego znajomy ma dobre serce, które wielokrotnie okazywał pomagając potrzebującym ludziom. Nie jest przekonany, czy ta wrażliwość pomoże mu w twardym i bezwzględnym świecie polityki.

Odradzałem mu karierę polityka. Ma zbyt miękkie serce. Gdy przyjeżdżał do mnie, to czytał listy od osób, którym pomagał. Kupił komuś dom mobilny, sfinansował operację dziecka, potem otrzymywał wyrazy podziękowania i szczerze płakał. Ma gołębie serce, a ja wytrenowałem jego lwi pazur.– dodaje Tymochowicz

źródło: fakt.pl

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy