Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Ten patriota z targowiska Wojciech Cejrowski

cejrowski

Tak to czasami w życiu bywa! Zbigniew Stonoga i Wojciech Cejrowski wyraźnie za sobą nie przepadają. Kilka dni temu znany podróżnik mało pochlebnie wyrażał się o biznesmenie i filantropie a dziś sam staje się obiektem bezpardonowego ataku ze strony Stonogi. – Zapomniał jednak drący plakaty i ryja Wojtuś Cejrowski, że Stonoga nie wziął jeszcze złotówki od nikogo za spotkania z ludźmi, a ten patriota, który ledwie co oddał polski paszport odmówił biednym dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Łochowie spotkania i radości wysłuchania opowieści o podróżach, bo dzieciaki nie miały 14.000 złotych na 60 minut opowieści. – napisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Wygląda na to, że Zbigniew Stonoga i Wojciech Cejrowski weszli na wojenną ścieżkę. Znany biznesmen i człowiek, który ujawnił akta z afery taśmowej ostro i bezpardonowo zaatakował znanego podróżnika na swoim Facebooku. Stonoga napisał, że Cejrowski nie chciał udzielić wykładu dzieciom z niewielkiej miejscowości bo te nie zapłaciły gigantycznego wynagrodzenia dla znanego podróżnika. Według Stonogi chodziło o 14 tysięcy złotych w zamian za 60 minutowy wykład. (…) ten patriota, który ledwie co oddał polski paszport odmówił biednym dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Łochowie spotkania i radości wysłuchania opowieści o podróżach, bo dzieciaki nie miały 14.000 złotych na 60 minut opowieści – napisał Zbigniew Stonoga o Wojciechu Cejrowskim na Facebooku.

Atak Stonogi na Cejrowskiego

Biznesmen zaatakował podróżnika pisząc o nim jako o „patriocie z targowiska” Cejrowski nie jest zresztą jedyną osoba o której Stonoga wyraził się w swoim wpisie w tak mocny i mało korzystny sposób, dostało się też dwójce innych dziennikarzy. Zapomniał jednak drący plakaty i ryja Wojtuś Cejrowski, że Stonoga nie wziął jeszcze złotówki od nikogo za spotkania z ludźmi – napisał do podróżnika Stonoga. Biznesmen nawiązał w ten sposób do słynnego filmiku znanego podróżnika, na którym wyraził on swój zdecydowany sprzeciw wobec rządzącej Platformy Obywatelskiej.

Pytanie co skłoniło Zbigniewa Stonogę do tak otwartego ataku na popularnego autora książek podróżniczych? Chodzi o jeden z niedawnych wywiadów Cejrowskiego, w którym ten mało przychylnie wypowiedział się właśnie o Stonodze i Pawle Kukizie. Sam Stonoga przyznaje to zresztą w swoim wpisie. Wreszcie wczoraj odzywa się kolejna polska gwiazdka Wojciech Cejrowski i z wielką żarliwością ducha opowiada o obłażających Pawła Kukiza Stonogach. – napisał biznesmen.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

75 miejsc garażowych

75 miejsc garażowych

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Sprzedam 75 miejsc garażowych (całe piętro) przy Ostrobramskiej 83 (trzy wieże)-własność hipoteczna. Generalnie w Warszawie nawet na wsi przy Skarbka…