Zbigniew Stonoga

Tak wygląda życie w więzieniu Warszawa – Białołęka. Zbigniew Stonoga

areszt-bialoleka-5-1

Tak wygląda życie w więzieniu

10.08.2017 o godzinie 6:55 na terenie Aresztu Śledczego w bloku D doszło do tragedii. Młody chłopak pozostawiony bez pomocy psychologicznej i być może medycznej, odebrał sobie życie poprzez powieszenie się.

Jest to kolejna ofiara braku należytej opieki i nadzoru służb powołanych w strukturze więziennictwa do otaczania szczególną opieką osób nie radzących sobie z pobytem w więzieniu.

Areszt Śledczy na Białołęce zarządzany jest przez bardzo dobrego człowieka Płk. Śmietanowskiego , który robi wszystko aby zapewnić osadzonym to co gwarantuje im kodeks karny wykonawczy, mimo takiej oceny pracy głównego dyrektora cieniem na jego służbę kładzie się postępowanie Pod. Płk. Romanowicza, który wcześniej służył w ZK w Strzelcach Opolskich i za, którym ciągnie się niesława.

 

Ostatnie 3 doby spędziłem w SOR-ach Warszawskich szpitali, gdyż skutkiem nie podawania mi leków antyzakrzepowych moje D-dimery powędrowały do poziomu 2083, a serce w spoczynku uderzało 150 razy na minutę zbliżając się nieuchronnie do stanu zatoru płucnego.

Od 2 miesięcy chcę pokazać Wam szerzej patologię ale blokują oni wejście do mnie ekipie programu telewizyjnego „Teraz Ja” Pana Tomasza Sekielskiego oraz ekipy superstacji.

W imieniu tragicznie zmarłego kolegi, chłopaka, który siedział za 2 gramy zioła. Proszę Was o przybycie w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 (13.08) pod bramę więzienia i zapalenie światełek pamięci.

Rodzinę ofiary, służby zdrowia i psychologa proszę o kontakt z moim adwokatem Panem Kitajgrodzkim, bezpłatnie pomogę Państwu sprawdzić okoliczności śmierci Waszego syna.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 
Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

siepomagaplkacper

Kacperek – siepomaga.pl

Napisał - 1 grudnia 2015 0
Mam mieszane uczucia… Oświadczenie siepomaga.pl w sprawie zbiórki środków dla Kacpra Siewniaka z dnia 03.03.2015r. Drodzy Pomagacze,… Dla Kacpra przez…
smierc

Smutne święta

Napisał - 21 grudnia 2015 0
W grudniu br zrobiłem 14.000 tys km jeżdżąc i usiłując pomagać ludziom. Radość pomagania przerwała mi Śmierć malutkiego Bartusia Hadyńskiego,…
Rocznica afery podsłuchowej

Rocznica afery podsłuchowej

Napisał - 8 czerwca 2016 0
Dobry wieczór. Dzisiaj w pierwszą rocznicę ujawnienia akt afery podsłuchowej zastanawiam się ile jeszcze jeden człowiek może poświęcić swojej ojczyźnie.…