Zbigniew Stonoga

Stonoga Partia Polska 27 czerwiec. [Zdjęcia część II]

STONOGA-partia-polska-kongres-27-czerwiec

Kongres nowej siły politycznej Stonoga Partia Polska Warszawa hala Expo 27.06.2015

Kochani dziekuję za przybycie na Konwencję założycielską naszej partii. Kłamliwa informacja dotyczaca słabej frekwencji to podła zagrywka która obróciła się przeciwko reżimowym mediom. Pomimo bojkotu i blokady informacyjnej przez media głównego nurtu wiem że osiągniemy wspaniały wynik!

Pozdrawiam Was serdecznie Zbigniew Stonoga

stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek2 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek3 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek4 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek5 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek6 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek7 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek8 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek9 stonoga-partia-polska-27-czerwiec-zdjecia-zbigniew-kamil-calek10

Zobacz więcej na temat: , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy