Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Stonoga na pokładzie Tu 154. ZDJĘCIA i dwie wersje zdarzeń

zbigniew-stnoga-tu-154-facebook

Zbigniew Stonoga nie przestaje zaskakiwać. Najpierw upublicznił tajne akta śledztwa afery podsłuchowej, później ogłosił, że chce być prokuratorem generalnym. Teraz znów prowokuje. W Internecie umieścił zdjęcia przedstawiające jego we wnętrzu rządowego samolotu TU-154 i podaje dwie wersje wydarzeń dotyczące fotografii.

O Zbigniewie Stonodze głośno zrobiło się dwa tygodnie temu, gdy w sieci opublikował on fotokopie akt śledztwa afery taśmowej. Zaszokowana była niemal cała Polska! A w rządzie premier Ewy Kopacz szereg ministrów podał się do dymisji. Zbigniew Stonoga jednak nie zamilkł, ale zaczął aktywnie działać. Codziennie na jego Facebooku pojawiają się wpisy mniej lub bardziej kontrowersyjne. Biznesmen planuje nawet założyć partię, a kongres założycielski chciał zorganizować na stadionie Legii! Koniec końców, zwolennicy Stonogi podzieją się w zupełnie innym miejscu. O czym Stonoga oczywiście informuje internautów na bieżąco. Zaskakujące wpisy w Internecie pojawiają się na Facebooku biznesmena z prędkością światła.

Właśnie pojawił się kolejny i to zilustrowany zdjęciami z przeszłości. Stonoga pokazał zdjęcia, na których jest w samolocie TU-154. Do fotografii dodał też intrygujące opisy. To dwie wersje wydarzeń tego, co działo się w Tupolewie. Witam serdecznie postanowiłem przyznać się Państwu do tego,że razem z załogą G i WSI lataliśmy 101. Ponieważ Rachoń end company mają tylko jedno zdjęcie z pokładu rządowego TU-154 zamieszczam jeszcze 4. Ze zrozumiałych przyczyn zamaskowałem twarze agentów. Uwaga jeden z nich lata dziś Dreamlinerem 787 uważajcie więc bo w samolotach też działa siatka WSI, napisał. To pierwsza wersja, jak podał Stonoga specjalnie dla Doroty Kani i innych osób, które są jego przeciwnikami. Kania to dziennikarka, która ujawniła, że Stonoga ma na swoim koncie poważne zarzuty. Wypomniała mu także, że biznesmen współpracował z Andrzejem Lepperem.

Zbigniew Stonoga dodał też drugi opis zdjęć, który nazwał „dla zwykłych ludzi”. Okazuje się, że zdjęcie zostało wykonane 17 lat temu. Zdjęcia pochodzą z 1998 roku.Zawsze gdy ktoś ważny leciał daleko załoga trenowała robiąc obloty połączone z ćwiczeniami. Przyjaźnię się do dziś z osobami na zdjęciach to oni uczyły mnie później latać samolotem i śmigłowcem. Na zdjęciu w czerwonej koszulce jest Zbyszek, którego do dziś zna całe Legionowo, a Dempsey lata w LOT na drimku, podał Stonoga.

A wam która wersja historii o zdjęciach Stonogi w Tu 154 bardziej się podoba?!

źródło: se.pl

Foto: facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Zobacz więcej na temat: , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga face

Dekomunizacja w Polsce

Napisał - 23 czerwca 2015 0
Dekomunizacja w Polsce jest sprawą zasadniczą. Zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych dla posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, samorządowców,…