Zbigniew Stonoga

Stonoga atakuje Ministra Zbigniewa Ziobrę i oskarża go o korupcję

Zbigniew Stonoga w czwartek był w Sądzie Okręgowym w Warszawie, gdzie toczy się proces o znieważenie prezydenta

Witaj Ziobro

Ten post jest początkiem Twojej drogi do dymisji i odejścia w niesławie z życia publicznego.

Na wstępie zapytam Cie jak Ci się spodobało moje uniewinnienie prokuratora Woj.[], będziesz mu musiał zapłacić 600 tyś zł zaległej od 10 lat pensji z odsetkami razem jakies 1.300.000 plus do tego odszkodowanie za oczywiście niesłuszne tymczasowe aresztowanie (kilka mln) już ja zadbam aby oświecić sąd odszkodowawczy co i jak mu zrobiłeś.

Podobne kłopoty będziesz miał z bohaterem procesu Vk 129/17 SO Warszawa Praga, jestem w trakcie pisania oświadczeń dla kilkudziesięciu skazanych w tym Dariusza K. oficera komendy głównej policji, których treść pomoże im wznowić prawomocnie zakończone postępowania – jakieś 37 osób.

Opowiedz tym wszystkim ludziom jak z Szałkiem łamaliście prawo co zauważyła nawet sędzia Piwnik zdumiona, że protokoły przesłuchań, których dzielą lata są identycznej treści z identycznymi znakami interpunkcyjnymi oraz błędami. Kolejne moje pytanie to ile z Gmy[..] wyprowadziliście wspólnie środków unijnych z pomocą bardzo znanej fundacji.

Odpowiedz też przez ile lat Ty i cała pisowska młodzieżówka i na jakich zasadach korzystaliście z testowych telefonów komórkowych Polkomtela byłoby dobrze, gdybyś odpowiedział Polskiemu społeczeństwu ile pieniędzy zdefraudował lansowany przez Ciebie przyjaciel brata Witka, którego w 2005 roku uczyniłeś szefem krakowskiego lotniska, a dziś członkiem zarządu Tauronu.

No i wiesz co powie mama, gdy spojrzy że jeden syn jest Ministrem, a drugi ministrantem – wiesz o co chodzi.

Jaki finał tymczasem pytań do Ciebie?

A no odpowiedz jak to Jaki nielegalnie wprowadził wzięty na siebie kredyt w kampanie wyborczą Prezydenta Opola?! Kowal Ci pomoże na koniec tej pierwszej lajtowej serii pytań (bo wybory daleko). Powiem Ci za co pójdziesz siedzieć.

Gówniane polskie media i tzw elita nie wezmą tematu Stonogi, bo wszyscy go nienawidzą ale rodzina Śp Barbary B jak zobaczy i usłyszy dwie odprawy przed realizacją i po jej smierci będzie Cie ścigała za zabójstwo dożywotnio.

Nielegalnego pozbawienia mnie wolności, osierocenia mego syna w dniu ślubu, rozrywania mi twarzy, nosa, krtani nie daruję Ci, im bliżej wyborów parlamentarnych tym silniejsze będą uderzenia w Ciebie, Kaczyńskiego i Dudę gwarantuje Ci, że Twój Pan już po pierwszej publikacji związanej ze śmiercią Śp B. B. zdymisjonuje Cie.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga.
Foto: Interia.pl / East News

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

stonoga-zbigniew

Późny czat

Napisał - 30 listopada 2015 0
Tyle mamy na PAYPAL Tak na dziś wyglądają nasze zbiórki.Na paczki dla biednych dzieci mamy okrągłe zero złotych. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl…
jedziemy-po-ziolo

Jedziemy po zioło

Napisał - 7 stycznia 2016 0
Abradab – Jedziemy po ziolo w wykonaniu Stonogi i mojego ziomka 😉 Lepsza wersja z teledyskiem jest tutaj: Jedziemy po…