Zbigniew Stonoga

Sprawa Lexusa i afera podsłuchowa

Sprawa Lexusa i afera podsłuchowa

Sprawa Lexusa i afera podsłuchowa

Wielką cenę przyszło mi zapłacić za odwagę wymuszenia na prokuraturze pożądanych społecznie i prawo karnie działań mających na celu pociągnięcie do odpowiedzialności polityków, którzy na podstawie lektury akt tej afery popełnili wiele przestępstw.

Dla przypomnienia wskazuję Wam kochani, że w imię zabezpieczenia bezkarności polityków zamieniono mój wyrok uniewinniający z 29.12.2011 r., za rzekome przywłaszczenie samochodu o wartości 50.000 zł (przez ostatni tylko rok udzieliłem pomocy finansowej ludziom potrzebującym na kwotę 1.678.000 zł) na uznanie winy bez nowego postępowania dowodowego i skazano na rok więzienia, a wykonanie tego wyroku ma najwyższy priorytet przedwyborczy.

Rok więzienia za Lexusa. Nie zamierzam się poddać.

Wyrok wykonuje z niesamowitą sprawnością sędzia Agnieszka Ł z Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Północ-ta sama sędzia która w tej sprawie mnie uniewinniała.

W sprawie ujawnienia akt postawiono mi zarzuty i wielokrotnie przeszukiwano mój dom i oddziały firm. Początkowo wydano zakaz opuszczania kraju połączony z zatrzymaniem paszportu i dozór policyjny ale po zaniesieniu do Prokuratury aneksu 13, a przypomnę był to dzień postawienia kolejnych zarzutów wszystkie środki uchylono.

Ludzie w Polsce nabrali nadziei, że Stonoga może rozpocząć proces zmian w sposobie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i jak myślę w tym przekonaniu przyjechał do mnie Michał, który opowiedział o ogromnej w swej sile mafii ze Śląska i połączeniach ze światem polityki oraz wymiaru sprawiedliwości.

Publikacja akt w sprawie afery podsłuchowej

Skutkiem tej opowieści i zabezpieczenia materiału dowodowego w sprawie były takie, że przedstawiono mi kolejne zarzuty tym razem utrudniania postępowania karnego, które przecież sam zainicjowałem.

Wczoraj oddalono nasze wnioski o zarejestrowanie aż 4 komitetów wyborczych odmówiono rejestracji list w Katowicach Rybniku Poznaniu i Koszalinie mimo, że do każdego okręgu daliśmy ok 8.000 podpisów.

To jest proszę Państwa zamach na człowieka na wymiar sprawiedliwości i wreszcie na demokrację ale ja nazywam się Zbigniew Stonoga i sprawy ot tak nie zostawię.

Zobacz więcej na temat: ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Plakaty i logo

Plakaty i logo do pobrania

Napisał - 10 października 2015 0
Przedstawiam Wam oficjalne plakaty wyborcze naszego komitetu. Możecie umieszczać te grafiki na stronach internetowych (w artykułach, nagłówkach, fotografiach wyróżniających), ale…