Zbigniew Stonoga

Spotkanie w Słupsku

zbigniew-stonoga-slupsk-prasowa
Zaledwie około 40 osób przyszło w sobotę na spotkanie ze Zbigniewem Stonogą. Lider nowej partii odczytał im program z laptopa, omówił go i przedstawił swój życiorys.
zbigniew-stonoga-slupsk-konferencja
Sztab wyborczy 40-letniego Stonogi, który chce założyć ugrupowanie polityczne pod nazwą Stonoga Partia Polska, swoje słupskie spotkanie z sympatykami zorganizował w sali konferencyjnej restauracji Staromiejska. Przyszło na nie około 40 osób, głównie starsi i młodsi mężczyźni. Stonoga był wyraźnie zdziwiony, że zdecydowało się na to tak mało osób.
Jednak rezonu nie stracił. Spotkanie rozpoczął od odczytania z laptopa 16 głównych punktów jego programu wyborczego, które po kolei omówił. Pierwszym punktem było odsunięcie od władzy wszystkich komunistów, a więc osób, które sprawowały władzę przed 1989 roku, bo według Stonogi one ciągle mają duży wpływ na życie społeczne w kraju, w różnych dziedzinach życia, w tym w wymiarze sprawiedliwości. Z tym ostatnim zresztą Stonoga miał i ma wiele do czynienia. Sam opowiadał, że został ponad sto razy uniewinniony, ale też – jak twierdzi – za niewinność spędził ponad trzy lata za kratkami.
zbigniew-stonoga-slupsk-konferencja-prasowa
Teraz wraz z prawnikami z jego kancelarii prawnej pomaga policjantom, którzy- jak twierdzi – są gorzej traktowani przez wymiar sprawiedliwości niż bandyci.
 Krytykował także różne partie polityczne, szczególnie PiS. Dostało się także dziennikarzom, głównie tym związanym z prawicą i „Gazetą Wyborczą”. Tych ostatnich oskarżał o uprawianie propagandy prorządowej w zamian za bardzo korzystne finansowo zlecenia rządowe.
– Nie jestem antysemitą, ale środowiska żydowskie muszą być odsunięte od wpływu na polską gospodarkę – podkreślał. Zapowiedział, że „jedynką” w naszym okręgu na jego liście wyborczej będzie Jarosław Gromadzki. – Za zasługi, bo dowiedziałem się od niego wiele o sytuacji w Sejmie i SLD – tłumaczył.
zbigniew-stnoga-slupsk zbigniew-stonoga-slupsk zbigniew-stonoga-slusk-2

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-stek-jeffs

Stek w Jeff’s :)

Napisał - 12 grudnia 2015 0
Nasz kochany Kamil zjadłby coś dobrego wiec zamawiam w Jeff’s ie steka i lecę do szpitala. Kamil mogę być spóźniony…
macierewicz-antoni-wypadek-stonoga-zbigniew

Antek Macierewicz miał wypadek.

Napisał - 27 stycznia 2017 0
Nie milkną echa wczorajszego wypadku limuzyny szefa MON Antoniego Macierewicza. Politycy opozycji piętnują używanie przez ministra służbowych samochodów w sprawach…