Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Sens istnienia Facebooka i fundacji

zbigniew-stonoga-polska

Sens istnienia Facebooka i fundacji. Po tym dzisiejszym deszczu komentarzy związanych z oddaniem sprawiedliwości dla dzieła Jerzego Owsiaka zastanawiam się nad dalszym sensem istnienia tego profilu i działalności mojej fundacji.
Nie wiem czy nagrać raz jeszcze film tym razem po trzeźwemu aby niektórym uświadomić jak są obłąkani politykierstwem niby antysystemowców, którego w istocie nie rozumieją i nie wiedzą co to znaczy być antysytemowcem, a co oznacza być po prostu pojebanym wtórnikiem tuby politycznej.
Ręce opadają gdy się to czyta i widzi.
Czy Wy naprawdę oczekujecie tutaj u mnie samych kurew i chu… czy nie chcecie aby ten profil zaczął się cywilizować i wyłączać INSTRUMENTALNIE STOSOWANE WULGARYZMY???!!!
Przecież mnie już też trafia gdy publikuję fajny materiał który wywołuje 50 lajków, 2 udostępnienia i 3 komentarze, a w to miejsce jak wczoraj Petru, prymitywne kurwy i chuje robią 2.500.000 odsłon w 2 godziny.
NIE!
Nie chcę dalej szarżować wulgaryzmami dla jebanego fejmu.
Bo nie o fejm chodzi, a o tysiące ludzkich dramatów, z których 998 dziennie odsyłam twierdząc, że nie wszystko natychmiast da się zrobić.
Po chuj mi ten fejsbuk i fundacja i czytanie czy słuchanie tego pojebanego gadania-wierzycie,że nie mam na chleb?
Mam! a do każdej aukcji dodaję czasami więcej niż połowę potrzebnej kwoty.
I płakać się chce gdy kolejny fałszywy- z punktu widzenia mojej kultury- post z wulgaryzmami zdobywa wyniki jak obnażone cycki celebrytki.
Można poprzeklinać jak trzeba ratować coś naprawdę ważnego ale codziennie robić z siebie grubą świnię by zebrać kolejny tysiąc czy dwa dla chorego dzieciaka, czy Człowieka bez dachu nad głową nie chce mi się!!!
Macie tu w filmiku pieszczoty antysystemowców-bynajmniej za takich ich uważacie i wyprowadźcie sobie sami wnioski, a później popiszcie coś rozsądnego-bo rzygać się już na to chce i na to pierdolone podzielenie społeczne też chce się rzygać.
Jakich Wy szukacie antysystemowców?
Wśród sukinsynów z okrągłego stołu?
Przecież w Sejmie przyzwoitych ludzi NIEZALEŻNIE OD PARTII to może znaleźlibyśmy 25 osób…

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

weronika

Dziady z TVN-u

Napisał - 9 grudnia 2015 0
Dziady z TVN-u Wasza zbiórka nie jest jedyna umówioną z rodziną Weroniki. Pozostaje bowiem w kontakcie z dorosłą siostrą Weroniki,…