Zbigniew Stonoga

Współpracownicy Zbigniewa Stonogi trafili do aresztu na 3 miesiące

wR9BERwIhQ0.jpg

To co zaczyna się dziać przekracza wszelkie wyobrażenia nawet takie jakie można było mieć za stalinizmu.

W piątek zatrzymano i aresztowano na 3 miesiące moich pracowników, którzy zajmowali się myciem samochodów i drobnymi naprawami.

Obaj ledwie co zawiązali rodziny i urodziły im się dzieci jedyną ich winą jest to, że znają i pracowali dla Stonogi. Prokurator wespół z syndykiem odebrali mi i sprzedali majątek o wartości prawie 50 mln zł zanim w sprawie zapadł wyrok a teraz zaczyna się kryminalizowanie i wyniszczanie życia moich wspołpracowników. 

W sprawie chodzi o to, że za kilka dni miałem odzyskać wolność więc przeprowadzono fortel wszczęto jakieś śledztwo i aresztowano 5 myjkowych po to by pierwszego marca zawieźć mnie do sądu na wniosek aresztowy i aresztować tak abym nie wyszedł na wolność. 

Brunatna prokuratura robiąca dobrze raz Platformie a raz Pisowi musi mieć świadomość, że takie malutkie sukcesiki pod oczekiwania przełożonych wyniszczają życie niewinnych ludzi.

Treść pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/  
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 5 komentarzy

      1. dziwna ta strona przeciez na profilu facebooka jest inna z rozszerzeniem EU anie PL… Czyżby mu przejęli facebooka ? i strone ?

        Odpowiedz
  1. Pingback: Zbigniewowi Stonodze grozi do 10 lat więzienia. Za co? - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Zbigniew Stonoga to człowiek walczący z wymiarem sprawiedliwości od bardzo dawna. Zrobił wiele dla Polski a mimo tego uważany jest za wariata z internetu. Nasz serwis istnieje od 2015 roku, staramy się informować państwa o najnowszych wieściach odnośnie Zbigniewa Stonogi.

Podobne wpisy

75 miejsc garażowych

75 miejsc garażowych

Napisał - 26 czerwca 2016 0
Sprzedam 75 miejsc garażowych (całe piętro) przy Ostrobramskiej 83 (trzy wieże)-własność hipoteczna. Generalnie w Warszawie nawet na wsi przy Skarbka…
zbigniew-stonoga-bezkarny-pies

Bezkarny pies

Napisał - 9 stycznia 2016 3
Bezkarny pies-nie mylić z Policjantem. Nyski milicjant Łukasz Keler, który chciał zabić niewinnego Łukasza Sliwińskiego ma się dobrze i nadal…