Zbigniew Stonoga

Losy trzech rodzin które nie mają na chleb

Losy trzech rodzin które nie mają na chleb

Losy trzech rodzin które nie mają na chleb

Losy trzech rodzin Film pokazuje los trzech rodzin, które mieszkają w wykupionym na własność za kwotę 15.000 zł mieszkaniu o powierzchni łącznej 81 m2.

Pierwsza rodzina syn Pani Doroty Przemek z Żoną mają pięcioro dzieci i dochód łączny 3.500 złotych, druga to Martyna z dwójką dzieci 2 i 3 latka, która wychowuje dzieci samotnie-utrzymuje się z kwoty 1600 zł 500+ i po 300 zł alimenty z funduszu.

Są jeszcze dziadkowie, którzy oboje mają przychód 1567 zł z czego komornik zabiera połowę.Te trzy rodziny dopiero od maja br otrzymuję 500+ i wprost mówią, że można przeżyć.

Ich kłopot to spirala zadłużenia powstała w poprzednich latach.

Dług, który grozi licytacją wynosi dziś 97.000 złotych i tą kwotę chcę dla nich uzbierać.Kwestią wtórną lecz równie ważną jest Państwa pomoc materialna poprzez wysłanie wszystkiego, co Państwu zbywa.
Kto chce włączyć się w moją akcję zapraszam, kto chce profesorować z pozycji silniejszego niech wyjdzie za bramę.

Ja tu pomagam nie oceniam. Nie istnieje żaden życiowy kłopot bez naszej winy ale to nie oznacza, że człowiek ma być wyrzucony na margines.


Potrzebujemy dwóch piętrowych łóżek, pościeli ubrań dla dzieci w wieku 1-14 lat w tym dla dwóch dziewczynek.Potrzebujemy wszystkiego.

Chłopcy są w wielku 14,13,7,3,2 lat.Dziewczynki 10 i 9 lat Mama 42/40 odzież, buty 38Te dzieciaki mają pójść pod most, a to dlatego, że dług 15.000 zł urósł do gigantycznej sumy 97.500 zł.

Rodzina ma takie przychody, że dziennie może wydać 15 złotych, a zjadają 6 chlebów po 2,40 każdy.

 

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

pani-wiola-zbigniew-stonoga

Pomoc dla pani Wioli

Napisał - 15 grudnia 2015 0
Zadzwoniła zapłakana Pani Wiola i mówi dlaczego ci ludzie tak strasznie nienawidzą drugiego człowieka tylko dlatego że chce mieć dzieci…