Zbigniew Stonoga

Questions and Answers – Jak się Pan czuje Panie Zbigniewie na wiecznej ucieczce ?

Questions and Answers

Dobry wieczór państwu. Publikowałem film który wcześniej zmontowałem za pośrednictwem programu Wirecast.

Ten obraz który zmontowałem używając kilku ujęć z filmu Służby specjalne, Patryka Vegi on w bardzo jasny sposób oddaje rzeczywistość od czasu zmiany ustroju w Polsce jest realizowana.

Początkowo grupa komunistów była silniejsza czyli cała ekipa Leszka Millera czy Adama Kwiatkowskiego jednak oni osłabli a w ich miejsce przyszli ludzie z Platformy Obywatelskiej.

Tak jak mówiłem w swoim filmie to są ekipy które się wymieniają, nie bacząć na zwykłego Kowalskiego.

Po drodze weszło żydostwo które polaków ubezwłasnowolniło kredytami we frankach szwajcarskich no i to jest apogeum jeśli chodzi o to że ludzi wolnych i młodych będących na progu życia zakładających rodziny po prostu kupiono na własność. Zarobki w Polsce nie umożliwiają spłaty odsetek i kapitału od kredytów udzielonych we frankach szwajcarskich.

Questions and Answers

Mateusz – Jak się pan czuje Panie Zbigniewie na wiecznej ucieczce?

  – Przyzwyczaiłem się, za czas jakiś to oni będą uciekać przede mną.

Marcin – Jak tłumaczyć ludziom zabieg 500+? Ludzie z którymi rozmawiam nie ogarniają tematu bo to jedyna władza która cokolwiek komukolwiek dała.

  – To jest jeden z najlepszych numerów socjotechnicznych w historii nowej Polski. To jest numer który finanse publiczne doprowadzi do upadłości. 

Krystian – Panie Zbigniewie czy ma Pan jeszcze jakieś asy w rękawie, przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku.

  – Drogi Krystianie, takie zapowiadanie huczne odbija się czkawką. Coś tam mam, ale wystrzelenie dzisiaj nie ma większego znaczenia. Tym razem należy zbierać te materiały, weryfikować przez te lata uwiarygodnić poddając np. nagrania audio-video badaniom biegłych i przed wyborami wystrzelić na tyle silnie na tyle mocno by społeczeństwo dostało obrzydzenia przez PiSuarami i Platformarzami by więcej na nich nie głosowało.

Patryk – Co myślisz Panie Zbigniewie o katastrofie smoleńskiej?

 – Patryku, cały splot nie tylko nieszczęśliwych wypadków ale też braku odpowiedzialności, kunsztu lotniczego, obsługi naziemnej która w ogóle wydała zgodę na start tego samolotu.

Maciek – Witam, Zbyszku co myślisz o dzisiejszej akcji Kaczora z Misiewiczem?

 – Maciek uważam że Misiewicz nie jest głupi, myślę że pozabezpieczał parę materiałów dowodowych mogących pogrążyć Macierewicza i Kaczyńskiego w ramach przypuszczam jakiejś czynności w innej sprawie, te materiały zostały mu odebrane są pewni że on ich nie ma być może tak jest, no i teraz kiedy jest już bezpieczny to go spuścili to normalne zachowanie polityków.

Darek – Zbyszek Stonoga jak zdrowie bo jak cię zabraknie to…

  – Darek, moje zdrowie jako tam się ma. Guz nerki daje o sobie coraz częściej o sobie znać. Jakoś daję radę. Jak sobie szapmanika wypiję to czasami pozdrowię Dudę.

 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy