Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Przypomniałem sobie dziś film Pasja

Pasja-2004-re-_-Mel-Gibson

Wielu z nas w ostatnich dniach słuchało, wczytywało się lub oglądało filmy z Męką Pańską. Ja przypomniałem sobie dziś film Pasja.

Zagłębiając się w słowa kilku encyklik Świętego JP II można wyprowadzić między innymi wniosek taki, iż oto nasi chorzy wiszą samotnie na krzyżach.Jeden krzyż ma kółka i nazywają go wózkiem inwalidzkim, inny ma materac antyodleżynowy, a jeszcze inny to marzenie o własnej Śmierci.
Na tych krzyżach dokonują się na naszych oczach cuda.Ludzie piszą najpiękniejsze powieści, grają najcudowniejszą muzykę a czasami malują obrazy.Inni doświadczają daru rozumienia Świata i sensu ludzkiego życia.
Zdarzają się też krzyże, których ramiona często sparaliżowane pozwalają wstać z kolan współuczestnikom owej krzyżowej drogi.
Nie sposób dzisiaj obojętnie przejść obok osoby Przemka Wojcieszaka, młodego chłopaka, który skoczył do wody, skoczył ostatni raz w swoim życiu.
Spotkanie na mojej życiowej drodze tego Człowieka było doświadczeniem dla mnie niepojętym.Doświadczeniem, które wywarło na mnie niezatarty ślad nadziei albo jak kto woli radości z nadziei, że w ogóle będzie jutro.
Ile ożywczej energii może mieć w sobie człowiek całkowicie sparaliżowany?
Na przykładzie Przemka można z łatwością odpowiedzieć, że to energia pięciu zdrowych ludzi.
Przemku internet nie nadaje się do pisania tekstów głębokich ale ja uważam, że jeszcze w swoim życiu zdarzy się cud uzdrowienia porozmawiaj o tym z Szefem-coś o tym wiem…
Krzyże ludzi chorych często bywają zbawienne dla zdrowych, pamiętajmy o nich, nie przechodźmy obojętnie.
Mateusz Twój krzyż wyryty mam w sercu-czekam na informację o niezbędnym badaniu dla Ciebie w Łodzi i jak będziemy je mieli to ruszamy do Olsztyna by zdjąć Cię z Twojego Krzyża.
Pozostańcie przepełnieni nadzieją, bo bez niej ani rusz.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Oskarżony do Sądu Zygmunt Miernik za rzucenie tortem w sędzinę

Zygmunt Miernik w sądzie

Napisał - 2 października 2015 0
Zaraz zaraz Pani sędzio na podstawie art.49 -ale czego art.49??? Pani postanowienie jest bezskuteczne w rozumieniu prawa!!! SZOK Zygmunt Miernik…