Zbigniew Stonoga

Przeprosiny dla Pani Wioletty za znieważenie

sad-zbigniew-stonoga-przeprosiny

Czas najwyższy skupić się na odpowiednim traktowaniu osób, które nie są moimi wrogami tylko dlatego, że są reprezentantami wymiaru sprawiedliwości choć wśród nich jest ich bardzo wielu.
Tydzień temu zawnioskowałem o uznanie mnie za winnego znieważenia Sędzi Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów Pani Wioletty Ś.
Ponieważ moje sprawstwo i wina nie podlegały żadnej wątpliwości Sąd przychylił się do złożonego wniosku i ukarał mnie kwotą 20.000 zł, którą z wielką radością wpłacę na rzecz określonej instytucji pożytku publicznego.

W wyroku Sąd nie zażądał podania treści do wiadomości publicznej a także nie zobowiązał mnie do publicznych przeprosin Pokrzywdzonej Wioletty Ś
Nie mniej jednak z powodu ludzkiej przyzwoitości, a także tego, iż jest Ona Sędzią Sądu Powszechnego, a nade wszystko kobietą i być może czyjąś mamą, żoną przekazuję za pośrednictwem miejsca w którym Ją znieważyłem wyrazy ubolewania i Serdeczne Przeprosiny.


Jednym słowem Przepraszam Panią z całego serca.

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-bartus

Żegnaj Bartusiu :(

Napisał - 17 grudnia 2015 0
Wiadomość o Śmierci Bartusia zastała mnie za kierownicą wracam z Rui od ludzi którzy w jednej chwili stracili wszystko co…