Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Przepraszam za wypowiedź po wyborach

Przepraszam za wypowiedź po wyborach

Faktem jest, że wczorajsze wypociny po kilku głębszych nie powinny mieć miejsca, a już napewno nie w taki sposób jak mi się to udało zrobić-nie ma tłumaczenia.
Faktem jest także,że część naszego społeczeństwa to znaczy jakieś 15.000.000 osób, które nie poszły do wyborów nie ma żadnego prawa do płaczu, że jest im źle i niedobrze.

Kolejnym, trzecim już faktem jest to, że 70% z tych ludzi, którzy poszli do wyborów to ludzie, którzy nie są zainteresowani prawdziwymi zamianami w Polsce. (wyborcy PiS, PO,Petru,PSL)
i na koniec faktem jest to, że się wkurzyłem na to wszystko i nie wiem jeszcze czy chce nadal cokolwiek robić w przestrzeni publicznej-szkoda chyba czasu i pieniędzy.

Przepraszam raz jeszcze

Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy