Zbigniew Stonoga

Przebywam w więzieniu na polityczne zamówienie PO i PIS. Apeluję o udzielenie mi pomocy zwolnienia z więzienia

Sprawa Lexusa i afera podsłuchowa

 

Przebywam w więzieniu na polityczne zamówienie

Apeluję do każdego z Was, którzy obserwują ten profil o udzielenie mi pomocy zwolnienia z więzienia, w którym przebywam na polityczne zamówienie Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Od 2004 roku do 2006 wykonano wobec mnie karę pozbawienia wolności orzeczoną przez sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w sprawie VII K 305/01 skazując mnie na 3,5 roku więzienia.

Po 10 latach okazało się, że jestem niewinny potwierdził to sąd rejonowy dla Warszawy Woli w wyroku uniewinniającym z 20 października 2010 roku sygn. Akt IV K 118/10.

SPRAWA LEXUSA

Teraz gdy wprowadzono mi do odbycia karę roku pozbawienia wolności sławnego już Lexusa na szkodę esbeka Jana Szereszewskiego, który rozwoził po Polsce rozkaz wprowadzenia stanu wojennego usiłuję te lata spędzone w nielegalnym więzieniu zaliczyć na poczet sprawy Lexusa i obecnie odbywanej kary.

Jarosław R zastępca Dyrektora Aresztu Śledczego Białołęka czuwa nad tym aby moje pisma kierowane do plugawych sądów nie wychodziły z aresztu.

Dodatkowo znęcają się tu nade mną upokarzają mnie a ostatnio nawet zabrali materace, na których spałem i przekazali mi do użytku celowo za małe aby nocą się porozjeżdżały powodując nad ranem niesamowity ból kręgosłupa.

Proszę Was, aby na podstawie tego posta wysyłać masowo na adresy, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, Ministerstwa sprawiedliwości, Fundacji praw człowieka oraz Prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie pism domagając się zbadania legalności pozbawienia mnie wolności, ten PiSowski stalinizm nie ma prawa trwać nadal.

Ziobro wyrzucił Dyrektora Cezarego Ś, który chciał mi pomóc, nowy Dyrektor główny Aresztu Śledczego Białołęka Robert C dopinguje moim oprawcom w czynieniu mi krzywdy każdego dnia.

Apeluję do Tomasza Sekielskiego i Sławomira Jastrzębowskiego o przeprowadzenie śledztwa dziennikarskiego albowiem jestem pozbawiony wolności nielegalnie a w więzieniu padam ofiarą tortur fizycznych i psychicznych ze strony Jarosława Romanowicza i tych, którzy są jego mocodawcami.

Zbigniew Stonoga

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Pingback: Tomasz Sekielski o obecnej sytuacji Zbigniewa Stonogi w więzieniu - Zbigniew Stonoga

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy