Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Prośba rodziny zmarłego Pawła Klim

prosba-rodziny-pawla-klim-apel-zbigniew-stonoga

Część z Was oczekuje że gruby zacznie krzyczeć J….ć Policję, że wyślę młodzież by się z nimi biła, że skażę moją popularnością kolejnych kilku młodych ludzi na oczywiście zasadne wyroki za znieważenie Policji albo napaści na funkcjonariusza.
Takich rzeczy robić nie wolno, a gdy ja je czynię to na swój rachunek i we własnej sprawie znanej mi od podszewki.
Ta sprawa jest bardzo delikatna i ma swoje drugie dno ale muszę dojechać do biura i zgrać materiał z kamery by niektórym krzykaczom uświadomić pewne sprawy.

Jak już mówiłem nie zamierzam prowadzić internetowego sądu nad Policjantami z Białegostoku.
W związku z tym rodzina Zmarłego Pawła skonsultowała się z przyjaciółmi i wskazali mi Panią Mecenas, którą w dniu dzisiejszym poprosiliśmy o przyjęcie pełnomocnictwa w sprawie i takie pełnomocnictwo zostało przyjęte.
Koszt pomocy prawnej na etapie postępowania przygotowawczego to kwota 10.000 zł (dziesięć tysięcy) mam nadzieję, że większość z Was wesprze fundację pomagając namacalnie rodzinie zmarłego, bo przecież ja nie mam w piwnicy fabryki pieniędzy.
A teraz coś smutniejszego. Zdaniem Matki, siostry, brata i bratowej odpowiedzialna za śmierć Pawła jest jego konkubina, która cyklicznie traktowała chorego chłopaka z buta.Po nadejściu renty (a Paweł miał dwie renty swoją i ojca) kobieta zawsze nakręcała chorobę chłopaka, wzywała karetkę czy policję tak aby znalazł się on w szpitalu.W czasie hospitalizacji Pani X balowała do wyczerpania środków po czym Paweł wracał do domu.
Oczywiście działanie policjantów wzbudza cały szereg naszych wątpliwości ale tym wątkiem sprawy zajmie się Pani mecenas.

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-pomoc-dla-frania

Akcja Światełko dla Frania

Napisał - 20 marca 2016 0
PROMUJEMY Profil Frania to dla niego szansa! www.facebook.com/swiatelkodlafrania/ Franio przygotowałem na Twoją aukcji dużo fajnych rzeczy. Będą markowe felgi, dron…