Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Prokuratura w Zambrowie wypuściła niebezpiecznego człowieka!

prokuratura-zambrow-rejonowa

Komentarz w tej sprawie jest zbyteczny.

Prokurator Rejonowa w Zambrowie podpisała się pod postanowieniem o umorzeniu postępowania w sprawie czynu z art.200 kk na szkodę maleńkiej dziewczynki, której wiarygodność złożonych zeznań potwierdzili biegli.

Dziwna prokurator mimo niezbitych dowodów uznała, że fakt zaproponowania pokazania członka 8 letniej dziewczynce jest wykroczeniem.

Mam nadzieję, że w najbliższych dniach wyślę tę ziobrową prokuratorkę na zasłużone bezrobocie.

Chcesz ochronić swoje dziecko przed pedofilem-udostępnij SKANDAL W ZAMBROWSKIEJ PROKURATURZE!!!Tutaj postanowienie o którym mowa www.zbigniewstonoga.eu/post/8222/pedofilski-skandal-w-zambrowskiej-prokuraturze/Marta Saracyn Ziobrowa Prokurator Rejonowa w Zambrowie podpisała się pod postanowieniem o umorzeniu postępowania w sprawie czynu z art.200 kk na szkodę maleńkiej dziewczynki, której wiarygodność złożonych zeznań potwierdzili biegli.Dziwna prokurator mimo niezbitych dowodów uznała, że fakt zaproponowania pokazania członka 8 letniej dziewczynce jest wykroczeniem.Mam nadzieję, że w najbliższych dniach wyślę tę ziobrową prokuratorkę na zasłużone bezrobocie.

Opublikowany przez Zbigniew Stonoga na 31 stycznia 2017

 

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy