Zbigniew Stonoga

Prezydent Andrzej Duda wygwizdany za kilka godzin stania w kolejce

Prezydent Andrzej Duda wygwizdany za kilka godzin stania w kolejce

Andrzej Duda wygwizdany

Wygwizdali Prezydenta za kilka godzin stania w kolejce. Pan Prezydent pojeździł  na nartach a ludzie musieli czekać od rana.

Publicznie chciałem przeprosić funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu, który z mego powodu cierpi.

W dniu wczorajszym mój przyjaciel Dawid spotkał się przypadkowo z Prezydentem Andrzejem Dudą i po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia (Prezydent wykonywał ich b. dużo również z innymi ludźmi ) zadał pytanie co ze sprawą Zbigniewa Stonogi.

Kiedy tylko Dawid zadał to pytanie podjęto decyzję o ewakuacji Prezydenta i w ciągu paru sekund (tuż po wywiadzie dla RMF FM) PAD został ewakuowany kłopot jednak w tym, że część f-szy BOR musiała natychmiast zjechać ze stoku bo wdrożono kod zagrożenia dla prezydenta.

Jeden z f-szy BOR zjeżdżając na krechę połamał nogi. Bardzo Pana przepraszam, że z powodu zadania tego pytania cierpi Pan ból połamanych nóg.

 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

Zbigniew_Stonoga_2015_naglowek-800×445

Spotkanie na Rynku Trybunalskim

Napisał - 25 sierpnia 2015 0
Zbigniew Stonoga, znienawidzony przez polski establishment, działacz społeczny, polityk i przedsiębiorca dziś po południu pojawił się w Piotrkowie. Spotkanie odbyło…