Zbigniew Stonoga

Prawdziwy chrześcijanin gotów jest oddać życie za wiarę i Boga.

Prawdziwy chrześcijanin. Jerzy Popieuszko

Prawdziwy chrześcijanin gotów jest oddać życie za wiarę i Boga

W najbliższych godzinach i dniach będą publikowane kolejne przypadki pogardy dla Sakramentu Kapłaństwa w wykonaniu księży.

Najprościej jest ocenić moją działalność jako atak na kościół katolicki ale zapewniam, że tak nie jest. Prawdziwy bowiem ksiądz i prawdziwy chrześcijanin gotów jest oddać życie za wiarę i Boga.

Prawdziwy ksiądz służy Bogu i Człowiekowi. Nie wysyła nagich zdjęć ludziom którzy są w fazie rozwoju, którzy nie znają jeszcze tajników życia dorosłego Człowieka. Prawdziwy ksiądz zakochany jest w Chrystusowym Ołtarzu i w tajemnicy tabernakulum.

Każdy z nas ma sobie coś do zarzucenia i nie ma ludzi bez grzechu i bez życiowych błędów na sumieniu ale zadaję wszystkim Państwu pytanie czy mam legitymację do tego by nie dostrzec maila jak te wszystkie które już nadeszły i nadchodzą „niech mi Pan pomoże, nie potrafię dalej z tym żyć, widzę jak on robi to dalej z tak młodymi jak ja gdy miałem 15,16,17 i więcej lat„.

Z wielką nostalgią wspominam czasy kiedy w kościele było o Bogu a ewentualne incydenty z polityką miały miejsce gdy trzeba było oszukiwać bezpiekę by otrzymać talon na cement czy wapno potrzebne na budowę kościoła za komuny.

Jan Paweł II

Dzisiaj mamy wolność wywalczoną przez Św Jana Pawła Drugiego, a zatem wolność wywalczoną przy udziale i z pomocą Kościoła Katolickiego.

Kościół co warto przypomnieć ludziom młodym jest nieodłącznym elementem historii Polski więc pytam raz jeszcze- jak można nie uderzać w ludzi którzy ten kościół wyniszczają swoim plugawym zachowaniem.

Ks Jerzy Popiełuszko oddał całego siebie, a na końcu swoje życie Kościołowi, ludziom i Bogu nie po to by dziś jego współbracia w kapłaństwie atakowali Polskę i powodowali zwątpienie swoim obrzydliwym postępowaniem.

Nie bez znaczenia w mojej działalności jest promowanie przez złą część kościoła takich politycznych aparatczyków jak Sumliński.

Nie bez znaczenia dla mego postępowania jest milczenie hierarchów kościelnych na fakt pompowania pieniędzy do grup biznesowych i samego Tadeusza Rydzyka, aż wreszcie wskazuję, że milczenie kościoła w sprawie oszustwa Andrzeja Dudy na moją niekorzyść jest kościelnym przyzwoleniem na publiczne kłamstwo prowadzące do odebrania życia Człowiekowi.

Więc cała ta moja działalność jest splotem walki o kościół katolicki ale też o jakość tego kościoła i mam nadzieję że ludzie z Bogiem w sercu rozumieją to co robię

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga

Stary jesteś the best.

Napisał - 13 listopada 2015 0
[ae-fb-embed url=”https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1842706655956007/” width=”800″] Panie Zbyszku jadę i przesyłam w debiucie mój filmik postanowiłem pana troszeczkę naśladować nie tylko w czynieniu…
zbigniew-stonoga-slupsk-prasowa

Spotkanie w Słupsku

Napisał - 5 lipca 2015 0
Zaledwie około 40 osób przyszło w sobotę na spotkanie ze Zbigniewem Stonogą. Lider nowej partii odczytał im program z laptopa,…