Zbigniew Stonoga

Pozdrowienia dla protestujących lekarzy i przedstawicieli środowisk medycznych

Protest lekarzy

Pozdrowienia dla protestujących lekarzy

Serdecznie pozdrawiam i wspieram z więziennej celi wszystkich protestujących lekarzy i przedstawicieli środowisk medycznych. Od kilku dni pojawiają się głosy aby nie spotykać się w tej sprawie z politykami. To trafne rady.

Musicie Państwo wystrzegać się także destrukcyjnych zachowań Krzysztofa B, który od lat żyje dzięki protestom. Jesteście państwo sami na polu walki o ludzkie życie i godne wynagrodzenie tych, którzy je ratują każdego dnia. Polskie społeczeństwo pompowane jest pavulonem pod nazwą 500+ i ten właśnie pavulon zastosowany także kiedyś pod nazwą kredyt we frankach uniemożliwia temu społeczeństwu skorzystanie z kręgosłupa, a szczególnie tego moralnego, który powinien był pomóc mu wstać od suto zastawionego stołu, często z wódką za 25+ i wyjść w geście solidarności z Wami na ulicę.

Dlatego walczcie tylko o swoje i tylko o siebie. Chorobę każdego rządu w polskim szałasie demokracji trwającym od 28 lat trzeba wyleczyć z zastosowaniem elektrowstrząsów. Szczególnym pacjentem jest rząd PIS-u z przypadkami obciążonymi genetyczną nienawiścią do człowieka myślącego samodzielnie. To co robią rządy od 2004 r. jest takim nowym w skutkach powstaniem warszawskim gdzie zaufanie ludzi młodych, mądrych i wykształconych oraz ich miłość do Polski są wykorzystywane do ich unicestwienia, a czasami namówienia do ucieczki z Polski.

Plugawość i prostactwo polityków realizujących swoje marzenia o pensji 12 000 zł i drugie tyle na biuro poselskie jest jedynym celem życia tych prymitywnych osobników a jak im trzeba więcej to sobie kradną zasłonięci immunitetem i pewni bezkarności. Społeczeństwo ślepe i wygodnickie nie zasługuje na waszą ofiarę, dlatego odejdźcie od łóżek pacjentów i zacznijcie masowo zwalniać się z pracy.

Tylko taki elektrowstrząs jest w stanie coś zmienić. Pamiętajcie że największą krzywdę w waszej sprawie uczynił K. Bukiel, który potraktował Krystynę Jandę, jedną z niewielu na którą pavulon nie zadziałał, w sposób podły, prostacki i pisowski w swej wymowie.”

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

stonoga

Zeznanie Marka Falenty

Napisał - 17 czerwca 2015 0
Zbigniew Stonoga opublikował kolejne tomy akt śledztwa ws. afery podsłuchowej. Mimo, że wcześniej dostał zakaz ich publikacji. „Działając w imieniu…
strazak

Potrzebna pomoc dla Strażaka

Napisał - 14 stycznia 2016 0
Jutro dołożę resztę brakującej kwoty i kupimy wspólnie mieszkanie dla Strażaka. POMAGAJMY! W poniedziałek, 11 stycznia siemiatyccy strażacy około godziny…