Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Poszukuję świadków śmiertelnego pobicia

Spotkanie ze Zbigniewem Stonoga
Poszukuję świadków śmiertelnego pobicia 29-letniego Patryka z Kościerzyny.

Chłopak poszedł oblewać narodziny pierwszego synka. Gdy wracali paczką z baru zostali zatrzymani przez Policję. Do rana chłopak przebywał w policyjnej izbie zatrzymań następnie został z niej zwolniony i idąc do domu zdążył zawiadomić o tym, że został dotkliwie pobity przez policjantów następnie dostał krwotoku i mimo reanimacji zmarł.

Informacje proszę przesyłać zstonoga@zstonoga.pl

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest 6 komentarzy

  1. Panie Zbigniewie, uwielbiam Pana, ale tu nie ma kompletnie sensu pomagania, chłopak ten sam się prosił o wszystko, mieć tyle promili w organizmie?! Po za tym, jaki odpowiedzialny ojciec wsiada po alkoholu do auta?! I zamiast zatrzymać się, ucieka! Mieszkałam w K-nie, i nie jednego takiego gagadka znam, tam wszyscy, piją, biją, ćpają! A jego wybranka nic lepsza, sama dobrego przykładu nie daje dla córki, wystawiając na FB swoje zdjęcia z biustem na wierzchu, przekleństwami itd… Współczuję bardzo, bo nikomu nie życzę śmierci.. Tylko sam się o to prosił! :/ trzeba myśleć głową!

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

wosp_24-final

Wygrałem dwie aukcje WOŚP

Napisał - 26 stycznia 2016 0
Szanowny Panie Jarosławie wygrałem aukcję. Cel jest zbyt piękny by to psuć-obiecuję osobiście nie przyjdę sprezentuję jakiemuś człowiekowi dobrej woli…