Zbigniew Stonoga

Patryk Jaki to znaczy Taki? Nie jest taki czysty na jakiego się kreuje.

Patryk Jaki

Patryk Jaki to znaczy Taki?

Patryk Jaki obecny szeryf księstwa PIS-u, to wieloletni przyjaciel prezydenta Opola Pana Wiśniewskiego, który za długi wyrzucił z mieszkania kobietę tuż po śmierci jej nastoletniej córki (por. reportaż „Zosia z Opola”). Dzisiejszy szeryf PIS-u nie jest jednak taki czysty na jakiego się kreuje.

Podczas wyborów samorządowych wziął na siebie duży kredyt, który nielegalnie został wprowadzony w kampanię wyborczą Wiśniewskiego. Ich wrogiem jest poseł Kowal. I tam szukajcie dowodów. Taki to znaczy Jaki?

Wolna amerykanka TVP Info.

Show z udziałem Marcina Plichty i dziennikarzy Pis telewizji jadąc za więźniarką marki ford hpn-c327 mknął na czerwonych światłach i pod zakazy ruchu za sensacją, nikt jednak się nie zastanawia że to w realny sposób zagraża bezpieczeństwu konwoju.

Pisowska TVP info zaatakowała posła Brejze syna prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy za nieprawidłowości w urzędzie. Tymczasem jak twierdzi poseł Brejza-sejmowy śledczy, szefem KRUS-u w Inowrocławiu i szefową struktur Pis jest Pani Śmiełowska skazana 5 wyrokami za oszustwa i fałszowania dokumentów.

Pisowski kaszalot atakował wielokrotnie za rodziców, przykładem tego jest sprawa sędziego Tuleyi ale nikt jeszcze publicznie nie powiedział, że matka Kaczyńskiego wspólnie z profesor Staniszkis były współpracowniczkami SB.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

dom-pani-bozeny-grudzien-cbs

Czy pomagamy tej rodzinie?

Napisał - 13 stycznia 2016 0
8 Grudnia 2015 roku Pani Bożena przygotowuje śniadanie dla męża i dorosłych synów dzwoni dzwonek otwiera drzwi.Nagle huk! opancerzony samochód…