Zbigniew Stonoga

Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

Oszukany Piotrek z Amsterdamu wraca do Polski!

W nocy napisałem post że jadę do Amsterdamu i zaproponowałem wspólny obiad.

Zamiast obiadu zabieram do domu do Polski oszukanego chłopaczynę, który wyjechał za pracą na leki dla mamy chorej na raka. Chłopak pożyczył 400 euro żeby opłacić koszty manipulacyjne za pracę.

Przyjechał na miejsce ale pracy ani dachu nad głową nie było. No wiec mył samochody czy sprzątał teren wokół stacji benzynowej. Właściciel dał za to jeść. Inny pracownik stacji rodowity Niemiec zapytał czy nie chciałby zamieszkać u niego na strychu za darmo.

Piotrek opowiada mi to na początku mailowo a teraz osobiście. Kurde łza się w oku kręci. Jedziemy do domu. Jestem szczęśliwy.

Piotrek wraca do Polski! Drżący głos i płacz zniknęły po śniadaniu. Ze smutku przebrał się w uśmiech. Mama w Poznaniu płacze ze szczęścia i pyta (64l) a ile ja będę musiała Panu zapłacić?

Jeden uśmiech Pani Arleto – jeden uśmiech.

 

Zobacz więcej na temat: ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

smierc

Smutne święta

Napisał - 21 grudnia 2015 0
W grudniu br zrobiłem 14.000 tys km jeżdżąc i usiłując pomagać ludziom. Radość pomagania przerwała mi Śmierć malutkiego Bartusia Hadyńskiego,…