Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Odpowiedź Pawła Kukiza na wpis Stonogi

pawel-kukiz-odpowiada-stonodze

Na swoim profilu na portalu społecznościowym Zbigniew Stonoga napisał: „Jestem po rozmowach z Pawłem Kukizem i JKM i w pełnej zgodzie ruszamy po parlament”.

Sprawę szybko skomentował Paweł Kukiz:

„Odpowiadam: rozmawiałem z Panem Stonogą może z 5 minut przez telefon. Nie składałem ŻADNYCH politycznych deklaracji. Jedyną moją obietnicą złożona Panu Stonodze była twierdząca odpowiedź na pytanie, które mi zadał: czy pomogę mu w przyszłości odnaleźć i ukarać morderców jego Matki. I to wszystko”.

Stonoga kilka dni temu opublikował akta śledztwa prokuratorskiego ws. afery taśmowej. Za ich ujawnienie biznesmen został oskarżony o publiczne rozpowszechnianie bez zezwolenia materiałów ze śledztwa, za co grozi mu za kara do dwóch lat więzienia, ograniczenie wolności, bądź grzywna. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

źródło: Facebook.com / wprost.pl

Zobacz więcej na temat: ,

Czytaj także
Komentarze podlegają moderacji. Prosimy o unikanie komentarzy wulgarnych, pisanych wyłącznie Caps-Lockiem oraz wszelkiego rodzaju spamu.

Jest jeden komentarz

  1. Panie Zbigniewie.Jest Pan wspaniałym człowiekiem.Mysle tu o pomocy ludziom potrzebującym.A co do innych spraw to proszę trochę zbastowac bo normalny człowiek czegoś takiego nie przetrzyma.Powodzenia.Zycze dużo zdrowia.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-bartus

Żegnaj Bartusiu :(

Napisał - 17 grudnia 2015 0
Wiadomość o Śmierci Bartusia zastała mnie za kierownicą wracam z Rui od ludzi którzy w jednej chwili stracili wszystko co…