Zbigniew Stonoga

Warning: Illegal string offset 'single_post_style' in /home/cms/domains/stonoga-zbigniew.pl/public_html/wp-content/themes/top-news/single.php on line 17

Nurkowanie w szambie Stonogi było domeną Urbana

gazeta-wyborcza-zbigniew-stonoga

Jedna z dziennikarek napisała, że „nurkowanie w szambie Stonogi lub szambach pokrewnych było domeną Urbana”

Nurkowaniem jednak w szambie wg mnie wszystkich dziennikarzy jest wielka narodowa cisza o Zbigniewie Stonodze, jedynym Człowieku w cywilizowanym Świecie, który nielegalnie jak za czasów najczarniejszej komuny oskarżany 118 razy niesłusznie siedział wiele lat w więzieniu na podstawie politycznego i jak się okazało niesłusznego wyroku wydanego przez Marię orzekającą obecnie w Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Nurkowaniem w szambie dziennikarskiej ciszy oraz zależności kolejnych mediów od kolejnych rządów jest wszystko to co wylaliście na mnie w czasie ujawnienia akt afery podsłuchowej.
Większości z Was nie porusza w żaden sposób fakt zwyczajnego oszukania mnie przez Adama Kwiatkowskiego obecnego szefa gabinetu Prezydenta R.P czy też posłużenia się mną przez Jarosława Kaczyńskiego w sprawie akt.


Nikt z Was prymitywnych lizudupów kolejnych władz i prezesów waszych dziennikarskich korporacji, którzy sprzedają się każdorazowemu rządowi nie podniósł w niby dziennikarskiej pracy, że w ciągu roku razem z najzwyklejszymi ludźmi wyjąłem z niebytu kilkadziesiąt rodzin, że postawiłem się władzy szastającej ludźmi najprostrzymi woleliście hieny pisać o Stonodze przestępcy i pokazywać mnie w najczarniejszych momentach wyrwanych z kontekstu dnia by tylko facet, który chciał coś zrobić dla zwykłego Polaka nie urósł do rangi niebezpiecznej.


Siedzieliście cichutko w swoich redakcjach gdy moją gazetę niszczono rękami Kolportera i RUCH-u cieszyliście się, że Stonoga straci na tym prawie wszystko.
Szambem jednak było przemilczenie tematu zakłamania najważniejszych osób w Polsce na temat ich praworządności i zwyczajnej w świecie ludzkiej przyzwoitości.
Nie moją winą jest to, że ludzie donieśli mi na temat przeszłości Andrzeja Dudy, donieśli i załączyli materiał dowodowy nie pozostawiający cienia wątpliwości.
Uzurpujecie sobie Prawo-wy niby dziennikarze- do kształtowania ocen społecznych tymczasem jesteście bandą zależnych od każdego rządu sługusów.
To tyle w tym temacie.

Zbigniew Stonoga

Zobacz więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

zbigniew-stonoga-pawel-kukiz-15-audi-a8-czat-live

Wyciekły taśmy Pawła Kukiza

Napisał - 22 kwietnia 2016 0
Po nieudanej akcji wewnętrznego rozbijania ugrupowania Pawła Kukiza przez Marszałka Seniora i po fiasku spodziewanej reakcji członków Klubu Parlamentarnego KUKIZ…
Pozdrowienia z więzienia

Pozdrowienia z więzienia

Napisał - 25 maja 2016 0
Witam was z Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka. Pozdrowienia z więzienia. PIS postanowił zniszczyć mi życie. Kto ty kur jesteś? Stonoga, Zbigniew…
zbigniew-stonoga

Na ratunek Kamilowi

Napisał - 7 grudnia 2015 0
Tego roku na Św.Mikołaja możesz podarować życie dziewiętnastoletniemu Kamilowi. PAYPAL fundacja@zstonoga.pl Wpłaty z dopiskiem „Na ratunek Kamilowi” proszę kierować na…