Zbigniew Stonoga

Nowa odsłona stalinizmu w polskich więzieniach?

Nowa odsłona stalinizmu w polskich więzieniach?

Tomasz Sekielski „Teraz Ja”

Dyrekcja Aresztu Śledczego Warszawa Białołęka uniemożliwia wejście do mnie Panu Tomaszowi Sekielskiemu oraz ekipie Superstacji.

Dlaczego to robicie?!

Nowe władze Aresztu Śledczego zmuszają mnie do rozmowy z rodziną przez telefon w, którym rozmowy są nagrywane.  Czy to nowa odsłona stalinizmu?

Sądowy motłochu natychmiast zalicz mi do odbycia kary 3,5 roku wiezienia, który nielegalnie był wobec mnie wykonywany.

Was internetowe buźki proszę o zasypywanie mailami Sądu Okręgowego w Warszawie XV wydział wykonywania orzeczeń z żądaniem zaliczenia odbytej niesłusznie kary ze sprawy IV K 118/10 Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli, który ostatecznie uniewinnił mnie po wielu latach.

Do funkcjonariuszy AŚ Białołęka oraz związków zawodowych Służby Więziennej.

Akcja protestacyjna

Bardzo Was proszę o podjęcie akcji protestacyjnej mającej na celu przywrócenie do obowiązków służbowych Płk Cezarego Śmietanowskiego, który był świetnym dyrektorem tak dla Was funkcjonariuszy jak i dla nas osadzonych.

Niejednokrotnie wstawiałem się w Waszych sprawach służbowych chociażby przy strajku służb mundurowych czy dziwnych zdarzeń mobingowych w AŚ Zielona Góra. Związkowcy nie pozostawiajcie Płk Śmietanowskiego samemu sobie liczę na Was.

Post pochodzi z Facebooka: https://www.facebook.com/zbigniewstonoga.ilovezuckerberg/ 
Autorem tekstu jest Zbigniew Stonoga. 

Zobacz więcej na temat: , , , ,

Czytaj także

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zbigniew Stonoga

Zbigniew Stonoga

Polski przedsiębiorca i biznesmen, videobloger, działacz społeczny i polityczny. Asystent posłanki Samoobrony Wandy Łyżwińskiej i doradca Andrzeja Leppera. Odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce.

Podobne wpisy

stan-wojenny

Stan wojenny

Napisał - 13 grudnia 2015 0
W wyniku stanu wojennego śmierć poniosło ok. 100 osób, a aresztowano lub internowano łącznie ponad 10 tysięcy. W 34 rocznicę…
zbigniew-stonoga-nowy-targ

Spotkanie w Nowym Targu

Napisał - 16 lipca 2015 0
Zbigniew Stonoga, kontrowersyjny przedsiębiorca, który ostatnio zasłynął ujawniając akta afery taśmowej, dzięki czemu doszło do zmiany w rządzie, odwiedził Podhale.…